250km dookoła Warszawy dla dzieciaków

Jan Kaseja
organizator skarbonki

Biegnę z 3 kumplami "Krwawą Pętlę" - 250km dookoła Warszawy w formie BIKE&RUN z limitem czasu 24h. Wiecej o tym wyzwaniu tutaj: krwawapetla.com. Do tej pory nikt nie ukończył tego wyzwania na trasie zgodnie z ruchem wskazówek zegara... Czy my damy radę?

Przy okazji tego wyzwania chciałbym wesprzeć zrobić coś dobrego dla innych - bardziej potrzebujących. Od lat imponuje mi działalność Stowarzyszenia WIOSNA, które jest organizatorem takich akcji jak Szlachetna Paczka i Akademia Przyszłości. Szlachetną Paczke wszyscy znają, a mnie szczególnie podoba się akcja Akademia Przyszłości - KUP INDEKS.

W Akademii chodzi o to, że niektórym dzieciom nie idzie w szkole tak dobrze jak poszło mi  - dzieje się tak z różnych względów. Na szczęście takie pasmo niepowodzeń można przerwać - okazuje, że się indywidualna praca raz w tygodniu z osobistym tutorem potrafi zmienić wszystko - pozwala przezwyciężyć niesmiałość, zaliczyć pierwsze sukcesy.

>>> Wideo JAK DZIAŁA Akademia Przyszłości 

Kwota 2500 zł, które ustawliśmy sobie za cel, Stowarzyszenie WIOSNA może np. wydać na CAŁOROCZNĄ POMOC DLA PIĄTKI DZIECI Jak uzbieramy więcej, nie martwcie się! Stowarzyszenie na pewno dobrze wyda te pieniądze, a dzieci potrzebujących jest bardzo wiele.

Janek z ekpią Krwawej Pętli

O Akademii Przyszłości:

AKADEMIA PRZYSZŁOŚCI pomaga dzieciom w potrzebie. Dzieciom, które mimo młodego wieku, mają za sobą trudną historię. Dzieciom, które potrzebują nie tyle rzeczy, co człowieka. Tym kimś staje się dla dziecka wolontariusz, który na cotygodniowych, indywidualnych zajęciach pomaga mu uwierzyć w siebie pokonując z nim szkolne problemy.

akademiaprzyszlosci.org.pl

Akademia Przyszłości stworzyła System Motywatorów Zmiany - unikatową metodologię pracy z dzieckiem, nakierowaną na przemianę myślenia dziecka o sobie samym. To dzięki niej dziecko zaczyna wierzyć w swoje możliwości! W ciągu 10 lat pomogli 4 547 dzieciom! Jednym z elementów Systemu są cotygodniowe zajęcia dziecka z osobistym tutorem – wolontariuszem, który pomaga mu nie tylko w nauce, ale przede wszystkim wzmacnia jego samoocenę. Po każdych zajęciach wolontariusz wpisuje osiągnięcia swojego ucznia do Indeksu Sukcesów.

Organizatorem Akademii Przyszłości jest Stowarzyszenie WIOSNA.

Wsparli

30 zł

Wpłata anonimowa

niech Was Bóg prowadzi!
50 zł

Mo-Nika

Tak! :)
400 zł

Wpłata anonimowa

50 zł

Rosół

Na zdrówko!
30 zł

Blutige Schleife III :)

50 zł

benek

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio do
73%
1 840 zł Wsparły 32 osoby CEL: 2 500 ZŁ