By Krystian usłyszał świat! Zbieramy na aparaty słuchowe

Krystian Koczur

By Krystian usłyszał świat! Zbieramy na aparaty słuchowe

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0174748
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz
Cel zbiórki:

Zakup aparatów słuchowych

Organizator zbiórki: Fundacja Siepomaga
Krystian Koczur, 5 lat
Bielsko-Biała, śląskie
Wielohormonalna niedoczynność przysadki, głuchota czuciowo-nerwowa obustronna, karłowatość
Rozpoczęcie: 18 Października 2023
Zakończenie: 18 Stycznia 2024

Opis zbiórki

Z konsekwencjami ciężkiego porodu nasz synek będzie się jeszcze zmagał długie lata. Chcemy zrobić wszystko, by mu pomóc. Tym razem zbieramy na aparaty słuchowe. Prosimy, pomóż Krystiankowi w końcu usłyszeć dobrze świat.

Poznaj historię naszego synka:

Krystianek przyszedł na świat 18 stycznia 2018 roku z cechami średniej zamartwicy urodzeniowej. Bardzo wcześnie lekarze wykryli u niego obustronny niedosłuch, obniżone napięcie mięśniowe z hipotonią oraz asymetrię ułożeniową. 

Ze względu na stan zdrowia synka w wieku 8 miesięcy rozpoczęliśmy jego rehabilitację ruchową i pedagogiczną. 

Krystian Koczur

Niestety mijający czas odsłaniał kolejne problemy – w pewnym momencie synek przestał rosnąć. Rozszerzona diagnostyka wykazała wielohormonalną niedoczynność przysadki, wtórną niewydolność kory nadnerczy oraz niedoczynność tarczycy. Obecnie leczenie naszego synka opiera się w głównej mierze na regularnej rehabilitacji i regularnych wizytach u specjalistów z dziedziny neurologii, audiologii, endokrynologii, fizjoterapii, logopedii i pedagogiki. 

Do jego leczenia włączono również hormon wzrostu. Niestety wszystkie wymienione powyżej formy walki o zdrowie Krystianka pociągają za sobą ogromne wydatki. Tylko w ten sposób możemy zaopatrzyć go w potrzebny sprzęt rehabilitacyjno-ortopedyczny, który usprawniłoby codzienne funkcjonowanie. 

Każdy Twój gest jest dla nas ważny! Jesteśmy Ci wdzięczni za każdą, nawet najmniejszą wpłatę, za okazane serce i poświęcony czas!

Rodzice Krystianka

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0174748
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz

Obserwuj ważne zbiórki