Jeżeli marzenie jest wystarczająco silne, stanie się realne

Fundacja Mam Marzenie
Zbiórka zakończona
Zgłaszający zbiórkę: Fundacja Mam Marzenie
Fundacja Mam Marzenie
Kraków, małopolskie
Rozpoczęcie: 17 Kwietnia 2015
Zakończenie: 17 Lipca 2015

Rezultat zbiórki

Ze względu na stan zdrowia spełnienie marzenia Krystiana może odbyć się dopiero za rok. Trzymamy kciuki za chłopca, oby jak najszybciej udało się spełnić i zrealizować marzenie chłopca i tym samym powrócić do zdrowia.

Opis zbiórki

Kiedy ma się 10 lat, świat wydaje się piękny i bezpieczny. Biega się z kolegami, gra w piłkę, stawia coraz to nowe wyzwania w grach komputerowych, buduje niesamowite konstrukcje z klocków Lego Tak właśnie wyglądało dzieciństwo Krystiana. Wyglądało... Bo pewnego dnia wszystko się zmieniło. Jak grom z jasnego nieba spadła na rodzinę wiadomość o chorobie chłopca. Szpital, chemia –  czyli cierpienie i ból. Mimo tego Krystian pozostał radosnym i wesołym chłopakiem. Nadal wiele godzin spędzał przy komputerze grając w swoja ulubiona grę Farming Simulator. To niesamowite, że 10-latek ma tak ogromna wiedzę na temat rolnictwa – wie mnóstwo o uprawie roślin a przede wszystkim o maszynach rolniczych – niezwykłe,  prawda?


Krystian się nie poddaje. Walczy. I marzy. Zapytany o największe marzenie bez wahania odpowiedział, ze bardzo, bardzo chciałby pojechać do Legolandu w Danii. Podczas częstych pobytów w szpitalu nie ma możliwości zabawy swoimi ulubionymi klockami – brakuje mu bardzo tego zajęcia. Gdy już stan zdrowia się poprawi chciałby na własne oczy ujrzeć stolicę Lego: wielkie budowle z kolorowych klocków, które stać się mogą inspiracją dla jego wyobraźni.Marzenia są piękne, ulotne. Ale ich realizacja musi zacząć się od spraw przyziemnych - zebrania funduszy. Pomóż, aby spełnić Największe Marzenie Niezwykłego Chłopca. Pobyt w Legolandzie doda naszemu Bohaterowi sił do dalszej walki z chorobą - a jest to teraz tak ważne!
 

Marzenie Krystiana zostało wypowiedziane. Pokażmy mu razem jak wielka jest siła jego marzeń i udowodnijmy, że warto marzyć. Bo to właśnie od marzeń zawsze zaczyna się nadzieja na lepsze jutro. I wtedy jesteśmy pewni, że wyjdzie słońce na które tak bardzo czeka chłopiec... 

Ta zbiórka jest już zakończona. Wesprzyj innych Potrzebujących.

Obserwuj ważne zbiórki