Uratuj mnie przed piekłem SLA!

Krystian Strzelecki

Uratuj mnie przed piekłem SLA!

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0245431
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz
Cel zbiórki:

Leczenie i rehabilitacja

Organizator zbiórki: Fundacja Siepomaga
Krystian Strzelecki, 64 lata
Pyskowice, śląskie
Stwardnienie zanikowe boczne
Rozpoczęcie: 11 Stycznia 2023
Zakończenie: 13 Października 2023

Opis zbiórki

Nasza historia zaczyna się w listopadzie w 2021 roku, kiedy tata poczuł się gorzej i z dnia na dzień zaczął słabnąć w naszych oczach. Początkowo stwierdzono u niego zapalenie płuc, z którego bardzo długo nie mógł wyjść. W tamtym momencie nie mieliśmy jednak pojęcia, w jak wielkim jest niebezpieczeństwie... Prawda zaskoczyła nas wszystkich.

Mijały kolejne tygodnie, a tata czuł się coraz gorzej. Lekarze zaczęli podejrzewać chorobę nowotworową. Wkrótce zostaliśmy skierowani na oddział do szpitala, by przeprowadzić dokładne badania i dowiedzieć się czegoś więcej. Niestety, po przyjęciu, jego stan drastycznie się pogorszył! 

Tata zapadł w śpiączkę. Tak nagle, zupełnie niespodziewanie, zostawił nas z tysiącem pytań bez odpowiedzi....

Cały czas przy nim byliśmy, czuwaliśmy i czekaliśmy, aż się wybudzi. Choć ten czas był dla nas niezwykle trudny, nie traciliśmy nadziei, że jeszcze będzie dobrze. 

Na szczęście tata jest już z nami – wybudził się, jednak nadal nie oddycha samodzielnie – pomaga mu w tym respirator. Jest osobą leżącą, stale potrzebuje naszej opieki i rehabilitacji. W końcu udało się również poznać diagnozę. Za wszystkie dotychczasowe objawy odpowiedzialne było SLA, czyli stwardnienie zanikowe boczne. 

Chcemy pomóc tacie wrócić do dawnego życia i sprawności. Bez Waszego wsparcia może okazać się to jednak niemożliwe, ponieważ jego leczenie i potrzebny sprzęt medyczny jest bardzo kosztowny. 

Wszystkich, którzy mogliby podzielić się z nami, chociażby złotówką, prosimy o pomoc!

Sandra, córka Krystiana

Krystian Strzelecki

Kwota zbiórki jest kwotą szacunkową 

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0245431
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz

Obserwuj ważne zbiórki