Prosimy o życie dla naszej mamy! Pomóż nim rak nam ją zabierze...

Krystyna Dopierała
Cel zbiórki:

Leczenie nowotworu, rehabilitacja, suplementacja, leczenie suszem z konopi

Organizator zbiórki: Fundacja Siepomaga
Krystyna Dopierała, 65 lat
Kłodawa, wielkopolskie
Nowotwór złośliwy jajnika
Rozpoczęcie: 11 Lutego 2021
Zakończenie: 12 Września 2022

Opis zbiórki

Nasza kochana mama całe życie pomagała innym. Była świetną nauczycielką, wychowawcą, przyjaciółką, koleżanką i pocieszycielką. Zawsze stawiała innych ponad siebie i nigdy sama nie prosiła o pomoc. Tym razem jednak to ona potrzebuje pomocy, Waszej pomocy!

Mama od ponad 8 lat walczy z okrutnym przeciwnikiem, jakim jest rak jajnika. W tym czasie przeszła wiele - 3 operacje, w tym jedną prawie 9-godzinną, 4 półroczne serie wykańczających organizm chemioterapii, 4 razy straciła włosy...

Niestety dotychczasowe refundowane terapie i leki przestają działać, potrzeba wytoczyć silniejsze działa, a to oznacza zakup leku. Skutecznego, ale nierefundowanego leku, który w połączeniu ze standardową chemioterapią daje nadzieję na obiecujące rezultaty i znacząco przyczynia się do stabilizacji, a nawet cofnięcia choroby.

Krystyna Dopierała

8 lat temu naszej rodzinie zawalił się cały świat. Diagnoza mamy całkowicie zmieniła naszą codzienność. Od tamtej pory wszyscy mamy świadomość, że nad naszymi głowami tyka śmiertelnie niebezpieczna bomba. Rytm dnia liczymy od wizyty lekarskiej do wizyty, od badania do badania, od chemioterapii do chemioterapii. W tym czasie mama doczekała 6 wnuków i jest dla nich najważniejszą babcią na świecie. Bardzo zależy nam, by dalej mogła być ich i naszą nauczycielką, przyjaciółką, powierniczką!

W tym miejscu zwracamy się do Państwa o pomoc. Kuracja tym lekiem oraz cotygodniowe dojazdy do bydgoskiego Centrum Onkologii znacznie przekraczają możliwości finansowe naszej rodziny. Wierzymy, że znajdą się wśród Państwa osoby, które nie przejdą obok naszej prośby obojętnie. Każda wpłacona przez Państwa złotówka w znacznym stopniu przyczyni się do zrealizowania tego marzenia i wydłużenia czasu bez choroby.

Dziękujemy, 

Patrycja, Agnieszka i Piotr.

Ta zbiórka jest już zakończona. Wesprzyj innych Potrzebujących.

Obserwuj ważne zbiórki