Krzyś potrzebuje łóżeczka rehabilitacyjnego! Prosimy, pomóż!

Krzyś Hulbój

Krzyś potrzebuje łóżeczka rehabilitacyjnego! Prosimy, pomóż!

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0152983
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz
Cel zbiórki:

Zakup łóżka rehabilitacyjnego

Organizator zbiórki: Fundacja Siepomaga
Krzyś Hulbój, 3 latka
Koszarawa, śląskie
Encefalopatia padaczkowa, hipotonia mięśniowa,
Rozpoczęcie: 5 Października 2023
Zakończenie: 4 Stycznia 2024

Opis zbiórki

Krzyś waży już 15 kg. Jest coraz większy, coraz cięży i nadal zależny od naszych kręgosłupów, a nam sił zaczyna brakować. To dlatego potrzebujemy sterowanego łóżeczka rehabilitacyjnego. To nie nasze „widzimisie”... Takie łóżeczko ułatwi codzienność, uchroni nasze kręgosłupy, a przede wszystkim sprawi, że będziemy dłużej sprawni dla naszych dzieci.

Poznaj naszą historię:

Krzyś w grudniu skończy 4 latka. Wiemy, że w momencie zdmuchiwania świeczek na torcie, tak jak my chciałby tylko jednego – być zdrowym i sprawnym chłopcem. 

Krzysztof Hulbój

Nasz synek zmaga się z encefalopatią padaczkową oraz hipotonią mięśniową. Jest dzieckiem opóźnionym w rozwoju. Po dwóch latach intensywnych ćwiczeń już trzyma główkę, ale nadal nie siedzi, nie chodzi. Powoli, dzięki Waszemu finansowemu wsparciu i rehabilitacji nabiera sił. Łóżeczko dodatkowo umożliwi mu swobodne się obracać i ćwiczenie podciągania się na szczebelkach. 

Krzysztof Hulbój

Walczymy z całych sił o jego codzienność, sprawność, spokojne i szczęśliwe życie, a z Twoją pomocą jest nam o wiele łatwiej.

Nie możemy siedzieć bezczynnie i patrzeć na jego cierpienie. Jak każdy rodzic, chcielibyśmy, by dzieciństwo naszego synka było przepełnione radosnym śmiechem i beztroską, a nie ciągłymi wizytami u specjalistów, dniami spędzonymi na rehabilitacji. Godzinami poświęconymi walce, nie wiedząc, kiedy przyniesie ona rezultat.

Krzysztof Hulbój

Nie przestajemy jednak wierzyć. To wiara i nadzieja pozwalają nam każdego ranka budzić się i z optymizmem patrzeć w przyszłość. Cieszyć się każdym małym kroczkiem, wykonanym wprzód, który dla Krzysia jest niczym zdobycie najwyższej góry.

Rehabilitacja, ciągłe spotkania ze specjalistami, odpowiednie leczenie – to wszystko może sprawić, że stan Krzysia się poprawi. Wierzymy, że tak się stanie, jednak czasem czujemy się bezsilni... Brak pieniędzy nie może doprowadzić do tego, że potrzeby Krzysia nie będą zaspokajane, dlatego prosimy o pomoc!

Anna i Łukasz, rodzice 

Krzysztof Hulbój

Zbiórkę dla Krzysia można wesprzeć poprzez LICYTACJE

Krzysztof Hulbój

O Krzysiu przeczytać możesz również tutaj:

➡️ Beskidzka24pl.pl

➡️ Małopolska Kronika Beskidzka

➡️ Żywiecka Kronika Beskidzka

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0152983
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz

Obserwuj ważne zbiórki