Choroba blokuje rozwój Krzysia! Pomóżmy!

Krzysiu Majchrzak

Choroba blokuje rozwój Krzysia! Pomóżmy!

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0261370
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz
Cel zbiórki:

Leczenie i rehabilitacja, zakup sprzętu

Organizator zbiórki: Fundacja Siepomaga
Krzysiu Majchrzak, 3 latka
Gniezno, wielkopolskie
Encefalopatia padaczkowa, opóźniony rozwój psychoruchowy
Rozpoczęcie: 1 Marca 2023
Zakończenie: 4 Marca 2024

Opis zbiórki

Świadomość, że najpiękniejszy czas w życiu dziecka jest zdominowany przez chorobę, jest niezwykle bolesna… U naszego trzyletniego synka zdiagnozowano encefalopatię padaczkową związaną z genem EEF1A2. 

Choroba przyczyniła się u Krzysia do znacznego opóźnienia psychoruchowego. Synek ma trudności w nawiązywaniu kontaktu wzrokowego, nie reaguje na swoje imię, nie mówi i nie chodzi. W każdej czynności potrzebuje pomocy.

Krzysztof Majchrzak

Synek potrzebuje stałej intensywnej rehabilitacji, aby móc walczyć o postępy i nowe umiejętności, usprawniać zdolność do komunikacji i zakres ruchu oraz rozwijać swoją pamięć i percepcję. 

Musimy zaopatrzyć się w odpowiedni sprzęt ortopedyczny oraz pomoce techniczne, dzięki którym będziemy mogli kontynuować proces rehabilitacji synka. Krzyś musi dalej odbywać leczenie i liczne ćwiczenia pod okiem specjalistów, aby móc się rozwijać i nadganiać wszystkie zaległości. 

Krzysztof Majchrzak

Wierzymy, że dzięki zaangażowaniu i ogromie pracy, uda się zawalczyć o zdrowie i sprawność Krzysia. Niestety koszty tej walki przyprawiają o zawrót głowy. Bez Waszej pomocy nie jesteśmy w stanie wiele zdziałać, dlatego każdy gest wsparcia będzie dla nas nieoceniony!

Sandra, mama

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0261370
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz

Obserwuj ważne zbiórki