Rozdzielony z bliźniakiem dodatkowym chromosomem – Pomóż Krzysiowi!

Krzysztof Rewera

Rozdzielony z bliźniakiem dodatkowym chromosomem – Pomóż Krzysiowi!

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0284059
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz
Cel zbiórki:

Leczenie i rehabilitacja

Organizator zbiórki: Fundacja Siepomaga
Krzysztof Rewera, 4 latka
Krzyszkowice, małopolskie
Zespół Downa
Rozpoczęcie: 29 Maja 2023
Zakończenie: 30 Listopada 2023

Opis zbiórki

Krzyś wraz ze swoim bratem bliźniakiem przyszedł na świat w 2019 roku. To radośni, pełni życia chłopcy, jednak Krzyś urodził się z zespołem Downa – schorzeniem, które zostanie z nim do końca życia.

Od początku staramy się zapewnić synkowi intensywną rehabilitację i odpowiednią opiekę lekarską. Krzyś dzielnie znosi trudy codziennego życia. Wiemy, że w przyszłości będzie narażony na wiele chorób wynikających ze schorzenia, jednak lekarze już wielokrotnie powtarzali, że dzięki rehabilitacji i terapii ma szansę na szczęśliwe życie!

Od września planujemy posłać Krzysia do przedszkola integracyjnego. Obecną przeszkodą jest brak mowy, która występuje już u Kubusia – brata bliźniaka. Sama jego obecność sprawia, że Krzyś pnie się po stopniach rozwoju o wiele szybciej, jednak niestety nic nie zastąpi turnusów rehabilitacyjnych i intensywnych ćwiczeń ze specjalistami.

Drugą przeszkodą, którą na ten moment udało nam się namierzyć, jest zez. Obecnie Krzyś nosi okularki, ale powoli przygotowujemy się do zabiegu korygującego. Potem czeka nas czas rekonwalescencji.

Bardzo prosimy Cię o pomoc! Dobro wraca z podwójną siłą… Z całego serca wierzymy, że znajdzie się grono osób, które wesprze Krzysia w walce o lepsze jutro!!!

Z góry dziękujemy!
Rodzice Krzysia

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0284059
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz

Obserwuj ważne zbiórki