Krzysztof przeżył lawinę nieszczęść❗️Dzisiaj prosimy o pomoc w jego walce o powrót...

Krzysztof Adamiec

Krzysztof przeżył lawinę nieszczęść❗️Dzisiaj prosimy o pomoc w jego walce o powrót...

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0298166
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz
Cel zbiórki:

Trzy miesięczny pobyt w ośrodku rehabilitacyjnym

Organizator zbiórki: Fundacja Siepomaga
Krzysztof Adamiec, 50 lat
Rybnik, śląskie
Ostra niewydolność krążeniowo-oddechowa, stan po udarze niedokrwiennym prawej półkuli mózgu
Rozpoczęcie: 27 Czerwca 2023
Zakończenie: 28 Grudnia 2023

Opis zbiórki

Nasz tata, mąż, dziadek ma tylko 49 lat. Jest zawsze wesoły, uśmiechnięty i pełen życia. Jego pasją są motocykle i wędkowanie. To niesamowicie pracowity, zawsze pomocny i oddany innym człowiek. Miał wiele planów i marzeń, co dzień dążył do ich realizacji.

Jeden dzień sprawił, że wszystko legło w gruzach. 

Dnia 07.06.2023 około godziny 13:00 dostał udaru niedokrwiennego lewostronnego. W szpitalu zostało zastosowane leczenie farmakologiczne z jednoczesną kwalifikacją na zabieg trombektomii. 

Zabieg się udał, tata wracał do zdrowia, uśmiechał się, żartował i pokazywał, że wszystko będzie dobrze. Opuszczaliśmy Szpital pełni nadziei, że wszystko będzie dobrze...

Najgorsze przyszło po godzinie 20, kiedy dostaliśmy telefon ze szpitala, że stan taty gwałtownie się pogorszył. Dostał wylewu prawostronnego. Zostały przeprowadzone 2 operacje! Pierwsza polegająca na zamknięciu źródła krwotoku, później druga, ciężka i długa operacja neurochirurgiczna trepanacji czaszki. 

Krzysztof Adamiec

Niestety, obrzęk mózgu się powiększał. Do tego doszła sepsa. Przez  10 dni tata był w stanie śpiączki farmakologicznej w stanie krytycznym i bezpośredniego zagrożenia życia. Nadal jest podłączony do respiratora!

Jest jednak mała nadzieja na to, że wróci do częściowej sprawności. Tata zaczyna odzyskiwać świadomość, łapać kontakt, zaciska dłonie i otwiera oczy.  Na polecenie, rusza rękami i nogami, chwilami oddycha samodzielnie. 

Po wyjściu ze szpitala, gdy jego stan się unormuje, będzie potrzebował długotrwałej i kosztownej rehabilitacji. Jedyny ośrodek wentylacyjno-rehabilitacyjny mieści się w Krakowie. Pobyt tam to tak naprawdę jego jedyna nadzieja i szansa. Niestety, koszt za miesiąc to około 30 tysięcy złotych... 

Jesteśmy świadomi, że rehabilitacja będzie znacznie dłuższa i bardziej kosztowna niż cel naszej zbiórki, jednak wiemy, że chociaż te 3 miesiące będą zbawienne.

Naszym marzeniem jest to, by mógł ze świadomością patrzeć, jak radzą sobie jego żona, dzieci i jak dorasta ukochana wnuczka. Wierzymy, że RAZEM damy radę! Prosimy, pozostaw ślad, udostępnij. Każdy gest się liczy, nawet najdrobniejszy. Z Waszą pomocą będzie nam łatwiej zebrać fundusze na dalsze leczenie.

Dziękujemy za każde wsparcie.
Rodzina 

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0298166
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz

Obserwuj ważne zbiórki