Rak nie daje za wygraną! Pomóż!

Krzysztof Jadanowski

Rak nie daje za wygraną! Pomóż!

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0173724
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz
Cel zbiórki:

Leczenie i rehabilitacja, dojazdy

Organizator zbiórki: Fundacja Siepomaga
Krzysztof Jadanowski, 44 lata
Gdańsk, pomorskie
Nowotwór złośliwy żołądka
Rozpoczęcie: 14 Stycznia 2022
Zakończenie: 6 Listopada 2023

Opis zbiórki

Kiedy rozpoznano u mnie złośliwy nowotwór żołądka z rozsiewem do otrzewnej, dawano mi niecałe pół rok życia. Od tego czasu minął jednak rok – ja dalej walczę, bo mam dla kogo. 

Mam wspaniałą żonę i dwójkę dzieci w podstawówce. Nasze życie wywróciło się do góry nogami od wykrycia choroby – leczenie oraz koszty dojazdu znacznie uszczupliły nasz budżet, oraz zjadły wszelkie oszczędności. Chciałbym nie martwić się wydatkami związanymi z moim leczeniem, ani nie wybierać pomiędzy zdrowiem a codziennymi, niezbędnymi potrzebami mojej rodziny. Choroba uderzyła we mnie – w ojca, męża. Całe nasze wspólne życie ciężko pracowałem, by zapewnić dobre życie i porządną edukację moim dzieciom. Dzisiaj fizycznie nie jest w stanie sprostać tym wyzwaniom. Chorobie towarzyszy wodobrzusze i inne komplikacje. Mogę jedynie wierzyć, że pojawią się dobrzy ludzie, którzy zechcą pomóc i odciążą moją rzeczywistość.

W ciągu tego roku wiele się zmieniło… Co się wydarzy w najbliższych miesiącach? Mam nadzieję, że nie wszystko stracone, a nowotwór – nawet złośliwy nie musi mieć jednego zakończenia. Cuda się zdarzają, chociaż czasem trzeba im pomóc. Z tego miejsca również proszę o pomoc, o cud dla mnie i mojej ukochanej rodziny.

Krzysztof

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0173724
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz

Obserwuj ważne zbiórki