Powracający rak niszczy życie Krzysztofa!

Krzysztof Pająk

Powracający rak niszczy życie Krzysztofa!

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0241455
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz
Cel zbiórki:

Leczenie i rehabilitacja

Organizator zbiórki: Fundacja Siepomaga
Krzysztof Pająk, 45 lat
Ruda Śląska, śląskie
Stan po usunięciu wznowy guza płata skroniowego - kurczowe porażenie połowiczne, dyzartria
Rozpoczęcie: 26 Stycznia 2023
Zakończenie: 30 Kwietnia 2024

Opis zbiórki

Glejak. Pierwszy raz zaatakował w 2012 roku. Jeden dzień zmienił całe moje życie. Utrata przytomności, szpital, diagnoza, drugi szpital, operacja usunięcia tego drania, a potem radioterapia. Dwa lata zabrało mi poskładanie życia, które zostało dobitnie rozbite. Przez 10 lat był spokój. Potem koszmar wrócił, aby znowu obrócić mój świat w proch.

Systematycznie wykonywałem profilaktyczne badania. Nie chciałem dopuścić, aby historia zatoczyła koło. A jednak… W styczniu 2022 roku pojawiła się wznowa. Rezonans magnetyczny wykazał, że guz był duży! Mój koszmar się ziścił! 

Po 10 latach znowu wylądowałem na stole operacyjnym. Następnego dnia, po operacji, która miała uratować moje życie, dostałem udaru niedokrwiennego! Dopiero gdy odzyskałem świadomość zrozumiałem, w jakim stanie się znajduję – miałem całkowity niedowład lewej strony ciała!

Krzysztof Pająk

Na nowo musiałem nauczyć się jeść i mówić. Z całych sił próbowałem poruszyć chociaż najmniejszą cząstką lewej strony ciała, bez skutku. 

Dzięki intensywnej rehabilitacji niedowład częściowo ustąpił. Potrzebuję jednak zdecydowanie większej liczby zabiegów, które pomogą mi odzyskać sprawność. To jedyna szansa. 

Nowotwór ciągle do mnie wraca, mam nadzieję, że był to już ostatni raz. Tym razem jeszcze bardziej próbował zniszczyć każdy aspekt mojego życia – osobistego i zawodowego. Bardzo proszę, pomóż mi usunąć wszelkie pozostałości po tym okropnym raku.

Krzysztof

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0241455
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz

Obserwuj ważne zbiórki