Ocaliłem życie, zostałem z długiem... Proszę, pomóż mi!

Krzysztof Rusiecki

Ocaliłem życie, zostałem z długiem... Proszę, pomóż mi!

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0223065
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz
Cel zbiórki:

Opłacenie długu za pobyt w szpitalu

Organizator zbiórki: Fundacja Siepomaga
Krzysztof Rusiecki, 64 lata
Kościelisko, małopolskie
Nowotwór jelita grubego
Rozpoczęcie: 14 Września 2022
Zakończenie: 2 Stycznia 2024

Opis zbiórki

Myślami byłem już na emeryturze. Marzyłem o zasłużonym odpoczynku po tylu latach ciężkiej pracy. Wróciłem do Polski bez oszczędności, by spokojnie doczekać jesieni życia, tymczasem spotkała mnie przykra niespodzianka. Nie zdążyłem załatwić spraw związanych z ubezpieczeniem zdrowotnym, a już przyszła poważna choroba. 

Z powodu niedrożności przewodu pokarmowego trafiłem na szpitalny oddział ratunkowy. Zakwalifikowano mnie do operacji, którą przeszedłem następnego dnia. Okazało się, że zmagam się z zaawansowanym nowotworem jelita grubego i konieczne było jak najszybsze usunięcie powstałych guzów. Byłem w ogromnym szoku po wszystkim, co się wydarzyło. Najważniejsze było jednak dla mnie to, że operacja się udała. 

Poczułem ulgę, że najgorsze za mną, ale nie na długo. Chwilę później wszystkie myśli powędrowały w zupełnie inną stronę. Wraz z wypisem ze szpitala otrzymałem fakturę za leczenie na ponad 26 tysięcy złotych!

Nie jestem w stanie samodzielnie zapłacić takiej kwoty, dlatego bardzo Was proszę o pomoc, bym mógł spokojnie kontynuować walkę z chorobą nowotworową!

Krzysztof

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0223065
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz

Obserwuj ważne zbiórki