By zwykła codzienność mogła być piękna... Pomagamy Kubie!

Zbiórka zweryfikowana przez Fundację Siepomaga
Wsparło 246 osób
12 773 zł (101,75%)
Zbiórka na cel
Zabieg fibrotomii

Kuba Wolski, 12 lat

Czudec, podkarpackie

Dziecięce Porażenie Mózgowe czterokończynowe, padaczka, skolioza

Rozpoczęcie: 1 Kwietnia 2020
Zakończenie: 10 Września 2020

Kochani,

długo oczekiwany przez nas zabieg fibrotomii wreszcie doszedł do skutku 9 września 2020 r. Nie byłoby to możliwe bez Waszego wsparcia. Dla nas każdy dzień to walka – walka o godne życie dla naszego syna – bez bólu, cierpienia i ciągłych zmagań z różnego rodzaju przeciwnościami. Każda mama i każdy tata zrobi wszystko dla swojego dziecka, są jednak momenty, kiedy sama miłość i obecność nie wystarczy – tak jest w naszym przypadku…

Kuba Wolski

Potrzebowaliśmy funduszy na zabieg dla naszego syna, by „królowa spastyka” straciła nad nim swoją władzę. Przed nami jeszcze długa droga ale dzięki Wam, Kochani, Kuba ma szansę na lepsze życie – bez codziennego cierpienia. Na profilu FB Pomoc dla Kuby zamieszczamy zdjęcia, filmiki i opisujemy co się akurat u nas dzieje. 

Dziękujemy za wszystkie wpłaty – nawet te najmniejsze. Ten, kto potrafi się dzielić, gromadzi skarby w niebie a powszechnie wiadomo, że dobro uczynione zwłaszcza temu najmniejszemu do nas wraca. Oby do Was stokrotnie wracało to dobro, które nam wyświadczyliście. Pozdrawiamy serdecznie.

Kuba, mama Edyta, tata Paweł i siostra Lenka

Ładuję...

15 zł

Malinowy Nos

2 darowizny na tę zbiórkę, ostatnia
Zbiórka zweryfikowana przez Fundację Siepomaga
Wsparło 246 osób
12 773 zł (101,75%)