Budowa kuchni w Centrum Rehabilitacji dla Chorych na Stwardnienie Rozsiane Skarbonka pomagacza

Pomóż nam walczyć o zdrowie Osób chorych na Stwardnienie Rozsiane.

Potrzebujemy 150 tys. zł aby dokończyć inwestycję, która mogłaby zapewnić odpowiednie wyżywienie dla około 650 pacjentów Centrum rocznie.

Jesteśmy Fundacją Centrum Rehabilitacji dla Osób Chorych na Stwardnienie Rozsiane im. Jana Pawła II w Bornem Sulinowie. Naszym obecnym celem jest budowa kuchni do obsługi pacjentów Centrum.

Dieta ma ogromny wpływ na przebieg Stwardnienia Rozsianego. Odpowiednio dobrana, przyczynia się do lepszego samopoczucia chorych a nawet zatrzymania choroby!

Zwracamy się do Państwa z prośbą o wsparcie naszych działań związanych z uruchomieniem własnej kuchni. Jest to nasze pierwsze przedsięwzięcie, związane z realizacją celów statutowych i misji wsparcia osób chorych na stwardnienie rozsiane i ich otoczenia w różnych aspektach życia.

Nasza Fundacja powstała z myślą o Osobach chorych na stwardnienie rozsiane, szczególnie tych którzy korzystają z wielowymiarowej rehabilitacji oferowanej przez jeden z niewielu Ośrodków w Polsce - Centrum Rehabilitacji dla Chorych na Stwardnienie Rozsiane im. Jana Pawła II w Bornem Sulinowie.

Stwardnienie Rozsiane jest nieuleczalną chorobą neurologiczną, dotykającą głównie ludzi młodych i często prowadzących ich na wózek inwalidzki. W Polsce około 60 tys. osób jest dotkniętych tą chorobą, a ok. 650 Osób rocznie jest pacjentami Centrum Rehabilitacji SM w Bornem Sulinowie.

Dotychczasowe prace zostały przeprowadzone dzięki zaangażowaniu pacjentów Centrum Rehabilitacji oraz ich środowisk, a także pracowników Centrum.

Nasz apel jest głosem bezsilności i stopniowego wyczerpywania się żródeł pomocy. Zwracamy się do Was o wsparcie, ale też przekazanie naszego apelu jak największej ilości osób. Możemy liczyć tylko na siebie i naszych przyjaciół.

Nasza aktywność i Wasze zaangażowanie nie tylko pozwoli nam ukończyć kuchnię, ale pokaże naszą siłę, da nam satysfakcję i pozwoli rozjaśniać przyszłość Centrum :)

Dziękujemy za wsparcie!

61 osób wsparło

100 zł

Irena

10 zł

Anonimowy Pomagacz

10 zł

Anonimowy Pomagacz

100 zł

Szymon

100 zł

Jola Staszak

100 zł

Elżbieta G.

Pokaż więcej

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Ukryj tę wiadomość