Wspieram z KwB ogólnopolską zbiórkę na walkę z wirusem

Team KwB
organizator skarbonki

Czy Twój świat też odwrócił się o 180 stopni? Nasz zdecydowanie! Codzienne czynności, które mogliśmy do tej pory swobodnie wykonywać są obecnie niemożliwe do realizacji. Zalecenia są proste - jeśli tylko możesz, zostań w domu! Ale nie trzeba siedzieć bezczynnie. Wykorzystaj pokłady swojej kreatywności, aby pomóc tym, którzy codziennie walczą o nasze bezpieczeństwo, ryzykując przy tym własnym zdrowiem.
 
Jesteśmy grupą studentów z Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu, ze specjalności Komunikacja w Biznesie, która chce wspomóc zbiórkę na walkę z wirusem tworząc wyzwanie pod hasłem, Świat się odwrócił, ale Ty – nie odwracaj się od pomagania!
W tym celu stworzyliśmy #upsidedownchallenge – to ogólnopolska akcja mająca na celu zachęcić do udzielenia pomocy finansowej polskiej służbie zdrowia w okresie pandemii koronawirusa oraz zjednoczyć nas wspólnie w social media,  udostępniając kreatywne pomysły.
Wiele szpitali zmaga się z brakiem sprzętu i najpotrzebniejszych narzędzi do pracy. Bez maseczek, rękawiczek czy koniecznego sprzętu jak respiratory lekarze nie są w stanie wykonywać pracy, która może uratować życie każdego z nas.

Dołącz do nas i weź czynny udział w walce z naszym wspólnym wrogiem - koronawirusem. Pokażmy, że mimo wszechobecnych zmian w naszym życiu, jesteśmy w stanie wspólnie wesprzeć tych, którzy co dzień ryzykują dla nas własnym życiem.
 
Świat się odwrócił, ale Ty – nie odwracaj się od pomagania!


Wszystkie zebrane środki zostają w czasie rzeczywistym przekazywane z naszej skarbonki na ogólnopolską zbiórkę stworzoną w celu pomocy szpitalom. Aby dowiedzieć się więcej o zbiórce docelowej, kliknij w zakładkę „Ogólnopolska zbiórka na walkę z COVID-19”.
 
Więcej informacji na temat organizowanej przez nas akcji znajdziesz na naszym

Instagram: Team.KWB https://www.instagram.com/team.kwb/
Facebook:  Fura Szczęścia - #teamkwb https://www.facebook.com/FuraSzczescia/
Wydarzenie na Facebooku: Odwróć się! - # upsidedownchallenge  https://www.facebook.com/events/931759820596473/
 

Wsparli

X zł

Marta

25 zł

Anonimowy Pomagacz

20 zł

Anonimowy Pomagacz

100 zł

Anonimowy Pomagacz

10 zł

Anonimowy Pomagacz

5 zł

Anonimowy Pomagacz

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio na zbiórkę charytatywną:
68%
10 220 zł Wsparło 155 osób CEL: 15 000 ZŁ