Rzadka choroba genetyczna nie może zniszczyć dzieciństwa Laury! Pomóż!

Laura Pawlak

Rzadka choroba genetyczna nie może zniszczyć dzieciństwa Laury! Pomóż!

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0179135
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz
Cel zbiórki:

Leczenie i rehabilitacja

Organizator zbiórki: Fundacja Siepomaga
Laura Pawlak, 2 latka
Strzeszki, wielkopolskie
Zespół Sotosa
Rozpoczęcie: 3 Lutego 2022
Zakończenie: 1 Stycznia 2024

Opis zbiórki

Choroba Laury to wielka niewiadoma. Mimo że poznałam diagnozę, tak naprawdę nigdy nie będę w stanie przewidzieć, co jeszcze przyniesie. Ciągle dochodzą nam kolejne problemy zdrowotne.

Moja córeczka zmaga się z zespołem Sotosa. Jest to rzadka choroba genetyczna, powodująca między innymi szybki wzrost, słabe napięcie mięśniowe, problemy z mówieniem i rozwojem intelektualnym. Zespół ten zwiększa ryzyko wielu innych schorzeń. Córeczka potrzebuje stałej rehabilitacji, badań kontrolnych i wizyt u specjalistów. 

Dzięki intensywnej pracy z logopedą Laura zaczęła mówić. Jestem z tego powodu przeszczęśliwa. Niestety martwi mnie powoli tworząca się skolioza. Laura ma też wadę wzroku. Okulary nosi bardzo niechętnie. Na bilansie rzeczywiście wychodzi nam zbyt szybki wzrost i duży rozmiar stopy. Córeczka ma też stale otwartą buzię. Opieka medyczna jest tu niezwykle potrzebna. Wiem, że dzięki odpowiedniej rehabilitacji możemy wiele wypracować.

Walka o jak najlepszą przyszłość Laurki trwa i pochłania ogromne środki finansowe. Proszę o pomoc! Każda przekazana złotówka pozwoli mi zaspokoić potrzeby córeczki, da nadzieję na to, że przyszłość Laury będzie naprawdę dobra!

Natalia, mama Laury

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0179135
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz

Obserwuj ważne zbiórki