Choroba dyktuje jej codzienność - PILNIE potrzebna pompa dla Laury!

Laura Siebert

Choroba dyktuje jej codzienność - PILNIE potrzebna pompa dla Laury!

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0242248
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz
Cel zbiórki:

Leczenie i rehabilitacja

Organizator zbiórki: Fundacja Siepomaga
Laura Siebert, 7 lat
Grudziądz, kujawsko-pomorskie
Cukrzyca typu 1, dyslipidemia mieszana
Rozpoczęcie: 22 Sierpnia 2023
Zakończenie: 23 Lutego 2024

Opis zbiórki

Już niedługo początek roku szkolnego. Większość dzieci szykuje już z rodzicami wyprawki: plecaki, nowe piórniki, zestawy do plastyki, książki. Nasza Laurka chciałaby usłyszeć, że 1.09 ruszy do szkoły z nową pompą do pomiaru cukru... 

Córka w wieku 5 lat zachorowała na cukrzycę typ 1. Choroba nieuleczalna, autoagresywna (autoimmunologiczna). Przez niesprawność trzustki należy cały czas kontrolować poziom cukru, co niestety jest bardzo trudne i dyktuje całe nasze życie. Jestem przy niej przy każdym posiłku, bo jej choroba to czysta matematyka i naprawdę poważne niebezpieczeństwo! 

Sensory do pomiaru cukru oraz wszelkie części wymieniane są co miesiąc. To konieczność, która generuje ogromny rachunki. Nie możemy z niczego zrezygnować, zmienić, czy odmówić córce. Ona dzięki temu funkcjonuje! 

Laura Siebert

Laura posiada orzeczenie o niepełnosprawności z punktem 7 oraz 8 co oznacza, że potrzebuje stałej opieki osoby trzeciej. Nie mogę pracować, ale jak nie pracować mając tyle wydatków? Nasza sytuacja, to zamknięte koło. 

Wspomniana pompa bez drenu byłaby spełnieniem marzeń. Zupełną odmianą, wręcz ratunkiem naszej codzienności! Laura mimo uważności notorycznie wyrywa dren przy starej pompie i bardzo źle znosi. Nowa byłaby dla niej zbawienna. 

Niestety pompa bezdrenowa jest w Polsce nierefundowana. Koszt miesięczny to około 1200 zł. Świadczenie, które otrzymujemy zaledwie starcza nam na życie.

Proszę Cię o wsparcie mojej małej córeczki. To szansa na lepszą przyszłość. Na odzyskanie dzieciństwa! To naprawdę dla nas ważne, by każdego dnia była bezpieczna. 

Mama

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0242248
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz

Obserwuj ważne zbiórki