Adam Zalewski

`10 listopada 2022 r. w Klubie Teatr w Łodzi spełnię jedno ze swoich największych sportowych marzeń. Po 8 tygodniach ciężkich i wymagających treningów wejdę do ringu, aby stoczyć swoją debiutancką walkę bokserską i to od razu przed setkami osób, którym tak jak mi, gra w sercu pomoc innym! Przy okazji tego wydarzenia zbieramy środki na Fundację K2 Zaborowscy. Jej idea aktywizacji i zaszczepiania pasji w dzieciach z trudnych środowisk jest mi szczególnie bliska, dlatego z dumą dorzucę swoją cegiełkę do tego projektu. 

Będzie mi bardzo miło, jeżeli wesprzesz Nasz cel charytatywny, będziesz częścią moich przygotowań i będziesz trzymał za mnie kciuki tego wyjątkowego dla mnie wieczoru! Ze swojej strony obiecuję nie odpuścić sobie na treningach i przeciwnikowi w ringu! Walka bokserka to dla mnie szlachetny sport, szermierka na pięści jak zwykło się mówić, a nie rynsztokowe mordobicie. Chcę propagować ideę czystego sportu, pełnego wyrzeczeń, ambicji i szacunku. Pokażę Ci, że to możliwe. A po wszystkim zapraszam swoich bliskich oraz mojego oponenta do stołu na bezalkoholowe (w moim przypadku) piwko. 

Jak już tu dotarłeś, zostaw choć symboliczny datek. Tylko i aż tyle od Ciebie oczekuję, bo zawsze to od siebie wymagam najwięcej, dlatego sam wejdę do tego ringu i będę wylewał siódme poty na sali. Dzięki, że jesteś! 

A. 

Adam Zalewski

Darowizny z tej skarbonki trafiają na fundację
Fundacja K2 Zaborowscy
Darowizny z tej skarbonki trafiają bezpośrednio na fundację
Fundacja K2 Zaborowscy

Wsparli

100 zł

Wpłata anonimowa

50 zł

Paulina

Od największej fanki! Nie ważne który z kolei będzie pojedynek,w którym zawalczysz, dla mnie Twoje starcie będzie prawdziwym main eventem! ♥️
50 zł

Bogusław

Prawy prosty,lewy sierpowy
20 zł

AniaA

Powodzenia!
10 zł

Wpłata anonimowa

50 zł

Kamil

Pokaż więcej

231%
580 zł Wsparło 12 osób CEL: 250 ZŁ
Wesprzyj