Dla niej zrobiłbym wszystko... Pomóż mi walczyć o Lenkę❗️

Lena Dziekańska

Dla niej zrobiłbym wszystko... Pomóż mi walczyć o Lenkę❗️

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0350934
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz
Cel zbiórki:

Leczenie i rehabilitacja

Organizator zbiórki: Fundacja Siepomaga
Lena Dziekańska, 7 lat
Płock, mazowieckie
Specyficzne zaburzenia rozwojowe funkcji motorycznych, zaburzenia rozwoju mowy i języka
Rozpoczęcie: 27 Września 2023
Zakończenie: 27 Grudnia 2023

Opis zbiórki

Od samego początku Lenka jest moim oczkiem w głowie. Nawet kiedy pojawiły się u niej problemy z obniżonym napięciem mięśniowym, nigdy nie pomyślałem o tym jak o problemie. Po prostu potrzebowała pomocy i rehabilitacji, by zacząć chodzić i rozwijać się jak reszta dzieci. To się nie zmieniło. Zmieniły się jedynie możliwości.

Diagnoza przyszła, kiedy córeczka miała 4 lata. Otrzymaliśmy wtedy wczesne wspomaganie rozwoju, pomoc logopedy i pedagoga. Wizyty u specjalistów, ćwiczenia, rehabilitacja stały się częścią naszej codzienności i tak jest do dzisiaj. 

Lena Dziekańska

Z ostatniej opinii wynika, że Lenka ma liczne zaburzenia w integracji i nadwrażliwości na bodźce. Słabiej rejestruje informacje powiązane z czuciem, koordynacją ruchową i równowagą. Widzę, że Lenka próbuje wchodzić na drabinki na placu zabaw, ale w pewnym momencie coś ją blokuje i boi się iść dalej.

Do tego dochodzą problemy z koncentracją, czytaniem i pisaniem. Nad tym wszystkim stale pracujemy i powoli widać małe efekty! 

Ale też od samego początku ciągną się za nami koszty rehabilitacji, leczenia, okularów i terapii. Kiedy ja pracuję, córeczką zajmuje się moja mama. Oboje z całych sił dbamy o rozwój i zdrowie Lenki, ale pieniądze powoli stają się czymś, z czym sobie nie poradzimy.

Dlatego zdecydowałem się założyć zbiórkę i poprosić Państwa o pomoc. Dla mojej Lenki zrobiłbym wszystko, przychylił jej nieba i gdybym mógł, zabrałbym od niej wszelkie choroby. Ale wiem, że to nie wystarczy, a jeśli chodzi o pieniądze, moje możliwości są ograniczone. 

Mateusz, tata Lenki

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0350934
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz

Obserwuj ważne zbiórki