Nowy wózek poza naszym zasięgiem! – Zbieramy pieniądze dla Lenki!

Lena Kupaj

Nowy wózek poza naszym zasięgiem! – Zbieramy pieniądze dla Lenki!

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0390831
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz
Cel zbiórki:

Wózek inwalidzki

Organizator zbiórki: Fundacja Siepomaga
Lena Kupaj, 13 lat
Godziesze, wielkopolskie
Choroby neurologiczne
Rozpoczęcie: 20 Listopada 2023
Zakończenie: 20 Lutego 2024

Opis zbiórki

Lenka urodziła się 25 czerwca 2010 r. z obniżonym napięciem mięśniowym, małogłowiem oraz MPD. Od dnia jej narodzin walczymy, aby była z nami jak najdłużej, jeżdżąc na kosztowną rehabilitację, turnusy oraz do wielu specjalistów.

Nasza córeczka nie mówi, porozumiewa się z nami poprzez grymasy. Potrzebuje naszej opieki 24 godziny na dobę. Ze względu na skoliozę, która osiągnęła już około 80%, Lenka potrzebuje specjalistycznej operacji ortopedycznej. Jednak ta będzie możliwa dopiero wtedy, gdy córeczka osiągnie wagę 25 kilogramów. Nie jest to łatwe, tym bardziej że Lena przyjmuje jedynie rozdrobnione pokarmy. Obecnie waży zaledwie 17 kg. Mamy nadzieję, że szybko uda nam się zmienić ten stan rzeczy.

Lena Kupaj

Teraz jednak mamy inny, naglący problem. Niedawno dowiedzieliśmy się, że wózek specjalistyczny, którym przemieszcza się nasza córka, nie jest już odpowiedni, ponieważ skolioza, którą posiada na kręgosłupie, pogłębiła się, Dlatego zmuszeni jesteśmy zakupić nowy. Mieliśmy nadzieję, że zebrane pieniądze z 1,5 % podatku wystarczą nam na całoroczną rehabilitację jak i na nowy wózek. Jednakże kwota nas przeraziła.

Koszt takiego wózka to około 11 tysięcy złotych. Do tej kwoty brakuję nam jeszcze 8 tysięcy. Dlatego zmuszeni jesteśmy prosić Was o pomoc. Nie raz pokazaliście nam Wasze dobre serca, dlatego mamy nadzieję, że i tym razem wesprzecie naszą Lenkę.

Z góry dziękujemy!

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0390831
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz

Obserwuj ważne zbiórki