Leśnicy Oleczkowi

Wiktoria Kaczmarek
organizator skarbonki

Darz Bór!

Drodzy Przyjaciele Leśnicy!

Synek naszego kolegi z Nadleśnictwa Kaliska choruje na rdzeniowy zanik mięśni, jest to podstępna choroba, która z dnia na dzień osłabia Oleczka, finalnie doprowadzając do zaniku umiejętności samodzielnego oddychania oraz przełykania pokarmów.

Jedyną nadzieją jest okrzyknięty mianem najdroższego leku świata - terapia genowa lekiem Zolgensma. Zastosowanie tej terapii kosztuje ponad 9,5 mln złotych. Lek trzeba podać jak najszybciej, ponieważ nie cofa on zmian, jakie zaszły w organizmie, natomiast momentalnie zatrzymuje rozwój choroby. Od momentu zastosowania terapii brakujący dotychczas gen sam zaczyna produkować białko odpowiedzialne za wytwarzanie mięśni. Wraz z momentem podania Zolgensmy dzieci zaczynają podnosić się na rączkach, siadać, wstawać, chodzić!

Skarbonka została utworzona w celu błyskawicznej akcji jednoczącej leśników całej Polski. Zadanie jakie przed Wami stawiamy jest proste - w ciągu miesiąca każda jednostka ma za zadanie zebrać 15 tysięcy złotych! To tak niewiele w porównaniu z kwotą jaka nam pozostała... Gdyby każdemu Nadleśnictwu udało się zebrać tę kwotę mamy wymarzone, brakujące 6,5 miliona złotych!

Pamiętajcie! Liczy się czas!

Zaczynamy odliczać! Do boju! Czas start!

Wiktoria Kaczmarek

Wsparli

30 zł

Anonimowy Pomagacz

1 350 zł

Zespół Szkół w Mściszewicach

Zespół Szkół w Mściszewicach przekazuje darowiznę dla Olka Lewandowskiego. Zdrówka :-)
5 zł

Michał Freza

Nalewki 7/20
2 zł

Wojownicy Filipka 🧡

371,62 zł

MOYA DZIEMIANY - Moya

MOYA DZIEMIANY (98) - Moya
11 zł

Borowa Ciotka

Borowa Ciotka

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio na zbiórkę charytatywną:
1%
29 740,06 zł Wsparło 500 osób CEL: 1 800 000 ZŁ