Straciłem jedną nogę, o drugą wciąż muszę walczyć. Proszę, pomóż mi...

Leszek Słowik

Straciłem jedną nogę, o drugą wciąż muszę walczyć. Proszę, pomóż mi...

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0234120
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz
Cel zbiórki:

Leczenie, rehabilitacja

Organizator zbiórki: Fundacja Siepomaga
Leszek Słowik, 44 lata
Warszawa, mazowieckie
Stan po amputacji - niedrożnośność biodrowo-udowa
Rozpoczęcie: 21 Listopada 2022
Zakończenie: 12 Marca 2024

Opis zbiórki

Od wielu lat zmagałem się trombofilią -nadmierną krzepliwością krwi, niedoborem białka C, zatorowością płucną oraz nawracającą zakrzepicą żylną. Bałem się momentu, w którym wszystkie zdiagnozowane u mnie choroby doprowadzą do straszliwych konsekwencji. Niestety, mimo leczenia, nie udało mi się ich uniknąć…

Skutkiem wszystkich zaburzeń i schorzeń wkrótce później okazały się zatory kończyn dolnych, płuc, zawał serca, a po wszystkim wykryto u mnie również guza mózgu - oponiaka.

W maju 2022 roku stwierdzono u mnie martwicę w prawej nodze, co zakończyło się amputacją podudzia. Musiałem zaakceptować scenariusz, który napisał dla mnie los, choć nie było mi łatwo. Wiem jednak, że utrata nogi nie musi oznaczać całkowitej utraty sprawności, dlatego robię, co w mojej mocy, aby podjąć walkę o lepszą przyszłość.

Niestety, zagrożona amputacją jest również druga noga, a mój wzrok ulega pogorszeniu. Obecnie poruszam się wyłącznie na wózku inwalidzkim. W związku z powyższym nie mogę wykonywać pracy zarobkowej.

Chciałbym normalnie funkcjonować i nie bać się tego, co przyniesie jutro. Niestety, koszty leczenia i rehabilitacji są przerażające. Nie stać mnie na ich samodzielne pokrycie, dlatego bardzo Was proszę o wsparcie!

Leszek

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0234120
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz

Obserwuj ważne zbiórki