Skarbonka

PROSZĘ O POMOC DLA MOJEGO SIOSTRZEŃCA DAWIDA.

Avatar organizatora
Organizator:Monika Zamojska

Skarbonka została założona z inicjatywy organizatora, który odpowiada za jej treść.

Monika ZamojskaPomóżmy Dawidowi wstać  z wózka inwalidzkiego. PROSZĘ WESPRZYJ ZBIÓRKĘ. 

500 złCEL: 50 000 zł
Wsparło 6 osób

Wszystkie środki zebrane na skarbonce trafiają
bezpośrednio
na docelową zbiórkę:

Przekaż 1,5% podatku

Numer KRS0000396361 Fundacja Siepomaga
Cel szczegółowy 1,5%0181255 Dawid

Monika ZamojskaPomóżmy Dawidowi wstać  z wózka inwalidzkiego. PROSZĘ WESPRZYJ ZBIÓRKĘ. 

Wpłaty

Sortuj według
  • E.D
    E.D
    Udostępnij
    200 zł
  • E.D
    E.D
    Udostępnij
    200 zł

    TRZYMAM KCIUKI I CAŁYM ❤ Z TOBĄ SŁOŃCE.

  • Wpłata anonimowa
    Wpłata anonimowa
    Udostępnij
    20 zł
  • Wpłata anonimowa
    Wpłata anonimowa
    Udostępnij
    20 zł
  • Wpłata anonimowa
    Wpłata anonimowa
    Udostępnij
    50 zł

    Dużo zdrowia Dawidku, skutecznej rehabilitacji !

  • Wpłata anonimowa
    Wpłata anonimowa
    Udostępnij
    10 zł