Licytacje "Po uśmiech Marysi"

Polskie Radio S.A.
organizator skarbonki

Szanowni Państwo, drodzy Przyjaciele,

w naszej radiowej rodzinie zdarzyło się nieszczęście – ciężko zachorowała pięcioletnia córka naszego kolegi Łukasza Mituły, pracownika Straży Radiowej. U Marysi zdiagnozowany został guz mózgu – glejak wielopostaciowy o IV stopniu złośliwości. Rodzice Marysi chcąc ratować życie swojego jedynego dziecka, zdecydowali się na eksperymentalne leczenie za granicą. Terapia ta jest jednak bardzo kosztowna, wymaga ogromnej sumy pieniędzy. Dlatego zwracamy się do Państwa z serdecznym z apelem – pomóżmy zebrać tę kwotę, pokażmy naszą solidarność, dajmy wsparcie, aby Łukasz i jego Rodzina nie czuli się samotni w tych tak bardzo trudnych dla nich chwilach. Wyobraźnia podpowiada nam, jak trudny musi być to okres, ile siły potrzeba, aby ten ciężar udźwignąć. Pomóżmy tyle, ile możemy i poprośmy także o pomoc Słuchaczy, którzy przecież także tworzą naszą radiową Rodzinę. Możemy wiele razem zdziałać, możemy dać nadzieję, uwierzmy w to razem!

W ramach pomocy małej Marysi, w piątek 28 września, Polskie Radio zorganizuje dla słuchaczy na swoich antenach – w Programie 1, Programie 2, Programie 3 i Polskim Radiu 24 – licytację przedmiotów wybranych i ofiarowanych na ten cel przez współpracowników, pracowników, dziennikarzy i przyjaciół Polskiego Radia. Chcemy, by były to przedmioty nie tyle o wartości materialnej, co symbolicznej – drogie ofiarodawcom z powodów osobistych czy zawodowych.

Wpłat online, czyli zarówno poprzez „skarbonkę” jak i przelewem tradycyjnym, mogą Państwo dokonywać do 30 września. Szczegóły akcji, regulamin oraz zdjęcia i opisy wszystkich przedmiotów wystawionych na licytacje dostępne są na portalu: PolskieRadio.pl.

Zapraszamy również do wspierania akcji poprzez wysłanie wiadomości SMS o treści „radio” pod numer 72365, koszt: 2,46 zł (w tym VAT).

Regulamin Akcji "Po uśmiech Marysi"

Wsparli

45 000 zł

Anonimowy Pomagacz

10 000 zł

Anonimowy Pomagacz

1 000 zł

Anonimowy Pomagacz

1 810 zł

Anonimowy Pomagacz

100 zł

Anonimowy Pomagacz

550 zł

Anonimowy Pomagacz

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio na zbiórkę charytatywną:
743 711,21 zł
Wsparły 141 204 osoby