Autyzm to nie wyrok – walczymy o wyczekaną córeczkę!

Liliana Dragon

Autyzm to nie wyrok – walczymy o wyczekaną córeczkę!

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0133082
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz
Cel zbiórki:

Kontynuacja leczenia i rehabilitacji, zakup suplementów

Organizator zbiórki: Fundacja Siepomaga
Liliana Dragon, 5 lat
Rybnik, śląskie
Autyzm dziecięcy, zaburzenia sensoryczne
Rozpoczęcie: 6 Kwietnia 2023
Zakończenie: 7 Października 2023

Opis zbiórki

Dziękujemy za Twoją pomoc przy poprzedniej zbiórce! Nasza córka dostała ogrom pomocy i szansę na lepszą przyszłość! Jednak autyzm nigdy nas nie opuści. Przed nami jeszcze wiele lat walki, rehabilitacji, turnusów i wizyt u specjalistów! Zostaniesz z nami? 

----

Nasza historia:

Lila to nasze wymarzone i wyczekane dziecko. Po 10 latach niepowodzeń w końcu się udało. Radość, jaka towarzyszyła nam w czasie ciąży były nie do opisania. Czekaliśmy na pierwsze przytulenie naszego maleństwa. Nasza druga córeczka, nasz cud, nasze ogromne szczęście!

Niestety od 7 miesięca życia Lila była rehabilitowana z powodu obnizonego napięcia mięśniowego. Prócz tego przez pierwsze 1,5 roku jej życia wszystko było w porządku. Rozwijała się jak jej rówieśnicy.

Liliana Dragon

W pewnym momencie jakby zaczęła gasnąć. Przestała mówić, naśladować dźwięki, zmniejszał się kontakt wzrokowy. Nie do końca wiedzieliśmy, co to może znaczyć. Z dnia na dzień martwiliśmy się bardziej. Po 2 urodzinach rozpoczęliśmy diagnostykę, konsultowaliśmy się u wielu specjalistów. 

Gdy tylko dowiedzieliśmy się, że to autyzm, zaczęliśmy działać, szukać informacji i pomocy. Córka uczęszcza do przedszkola, gdzie rozpoczęła terapię integracji sensorycznej oraz zajęcia z neurologopedą. Mowa ruszyła, nie jest ona jeszcze bardzo wyraźna, jednak każdy postęp cieszy nas bardzo!

Oszczędności życia zaczynają się kończyć, a my z mężem stajemy się bezradni. Utrzymujemy się z jednej pensji, ponieważ po urlopie macierzyńskim nie wróciłam do pracy, ze względu na jej stan zdrowia. 

Liliana Dragon

Każdy rodzic zrobi wszystko dla swojego dziecka. Marzymy, by Lila miała jak najpiękniejsze i jednocześnie najłatwiejsze życie, a autyzm na pewno nie ułatwi jej codzienności. Nieraz płakałam w poduszkę i zastanawiałam się, dlaczego my…

Jednak po chwili słabości biorę się w garść i walczę!

Wielokrotnie brałam udział w akcjach charytatywnych, nie mając świadomości, że kiedyś znajdziemy się z drugiej strony i też będziemy prosić o wsparcie finansowe dla naszej córeczki. Głęboko wierzę, że razem się uda!

Pełna nadziei — mama Anna

Liliana Dragon

➡️ Lilkę można także wspierać poprzez licytacje na Facebook'u

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0133082
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz

Obserwuj ważne zbiórki