Trwa walka o sprawność! Pomagamy Lilii!

Lilia Adamus

Trwa walka o sprawność! Pomagamy Lilii!

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0365361
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz
Cel zbiórki:

Leczenie i rehabilitacja

Organizator zbiórki: Fundacja Siepomaga
Lilia Adamus, 7 lat
Katowice, śląskie
Posocznica wywołana przez paciorkowce typu A, wstrząs septyczny, ciężkie zaburzenia kurczliwości mięśnia sercowego, odma prawej jamy płucnej, przetoka oskrzelowo-płucna, stan po torakotomii i resekcji płata górnego płuca, tracheostomia
Rozpoczęcie: 17 Października 2023
Zakończenie: 17 Stycznia 2024

Opis zbiórki

8 maja 2023 r. nasze serca na chwilę się zatrzymały… Z powodu wstrząsu septycznego nasza córka Lilia trafiła na Oddział Intensywnej Terapii!

Lilia przez 2 tygodnie walczyła o życie… Musiała przejść resekcję płata górnego prawego płuca! Przez 2 miesiąca była w śpiączce farmakologicznej! U córeczki doszło do wtórnego zapalenia płuc. Kiedy Lilia je zwalczyła, została podjęta decyzja o tracheostomii i całkowitym wybudzeniu.

Po 70 dniach spędzonych na OIOM-ie została przeniesiona na oddział pediatryczny, gdzie dochodziła do siebie. Łącznie spędziła w szpitalu aż 106 dni!

W wyniku tych wydarzeń Lilia ma obniżone napięcie mięśniowe i porażony nerw strzałkowy w lewej stopie. Jesteśmy dumni, jakie ogromne postępy robi nasza dziewczynka. Pomimo tego cały czas potrzebuje intensywnej rehabilitacji, żeby mogła odzyskać sprawność fizyczną.

Koszty są naprawdę wysokie, dlatego zwracamy się do Was z wielką prośbą o wsparcie! Z góry bardzo dziękujemy za pomoc!

Rodzice

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0365361
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz

Obserwuj ważne zbiórki