Uwięziona we własnym ciele i domu – pomagamy Luizce!

Luiza Berlińska

Uwięziona we własnym ciele i domu – pomagamy Luizce!

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0076430
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz
Cel zbiórki:

Zakup krzesełka schodowego, roczna rehabilitacja

Organizator zbiórki: Fundacja Siepomaga
Luiza Berlińska, 12 lat
Inowrocław
Dziecięce Porażenie Mózgowe, padaczka
Rozpoczęcie: 27 Sierpnia 2020
Zakończenie: 11 Grudnia 2023

Opis zbiórki

Dziecięce Porażenie Mózgowe – trzy słowa, które odebrały nam nadzieję na sprawną przyszłość córki. Trzy słowa, które sprawiają, że codziennie musimy z całych sił walczyć o jej zdrowie i z uporem wyrywać chorobie kolejne umiejętności. Nie poddamy się – nie, kiedy chodzi o przyszłość naszego ukochanego dziecka. Robimy i będziemy robić wszystko, co w naszej mocy, by jak najlepiej pomóc Luizce. Prosimy, pomóż nam, by jej życie, mimo choroby, mogła być piękne...

Luiza Berlińska

Pamiętamy czas oczekiwania na naszą córeczkę. Niestety wszystkie plany i marzenia musieliśmy schować głęboko do szuflady, ponieważ na pierwszym miejscu już od 9 lat, jest walka o zdrowie naszego dziecka. Niedługo po porodzie u Luizki doszło do zapalenia opon mózgowych, czego konsekwencją jest Mózgowe Porażenie Dziecięce, z którym walczymy do dzisiaj. Luizka nie chodzi, ma wzmożone napięcie mięśniowe, wypowiada tylko pojedyncze słowa, ma problemy ze wzrokiem. 

Niestety MPD to nie jedyny przeciwnik, z jakim zmaga się Luiza. Jest jeszcze padaczka, która nie ułatwia i tak już trudnego życia. Każdy atak padaczki to strach, ból i cierpienie naszej córeczki. 

Luiza Berlińska

Luizka to mądre dziecko uwięzione we własnym ciele i w domu. Systematyczna rehabilitacja i sprzęt ułatwiający codzienność niestety generują koszty, które nas, rodziców, często przytłaczają.

By Luizka mogła wyjść z domu po schodach, konieczne jest specjalne krzesełko schodowe, które niestety kosztuje krocie. Do tego dochodzi rehabilitacja – również bardzo kosztowna... Wiemy jednak, że nie możemy jej przerwać, bo to od niej zależy przyszłość Luizki. Systematyczna rehabilitacja to najlepszy lek na MPD...

Prosimy o pomoc, ponieważ tylko z Tobą możemy zawalczyć o lepszą przyszłość naszej Luizy.

Rodzice

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0076430
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz

Obserwuj ważne zbiórki