By nie zabrał go rak, by nie rozdzieliła nas śmierć...

Zbiórka zweryfikowana przez Fundację Siepomaga
Wsparło 5 100 osób
130 383 zł (53,08%)
Zbiórka na cel
leczenie onkologiczne lekiem Nivolumab - ostatnia szansa na pokonanie raka!

Łukasz Adamiec, 32 lata

Cielądz, łódzkie

mięsak tkanek miękkich z przerzutami do płuc oraz guz głowy

Rozpoczęcie: 18 Grudnia 2017
Zakończenie: 26 Października 2018

Wspaniałe wiadomości – takie maile moglibyśmy dostawać codziennie!

Łukasz zakończył leczenie lekiem Nivolumab, który w jego przypadku dał świetne rezultaty.

Jestem po kolejnych badaniach płuc i wyszło, że guzy jeszcze się zmniejszyły od ostatniego badania :) Po konsultacjach z moimi lekarzami okazało się, że operacja, która wcześniej nie była wykonalna, w tej chwili jest już do zrobienia. Wycięcie guzów z płuc będzie podzielone na dwa etapy. Pierwsza operacja ma być za około 2-3 tygodnie, a druga może pod koniec roku. Czekam na telefon ze szpitala w celu potwierdzenia terminu pierwszej operacji.

Podsumowanie jest krótkie: to, co mieliśmy osiągnąć lekiem, który przyjmowałem, zostało osiągnięte :) Na chwile obecną mam przerwę w leczeniu i, jeżeli wszystko pójdzie po naszej myśli, to po operacjach będę już całkowicie zdrowy :)

Będę dawał znać, jak wygląda sytuacja :)

W imieniu Łukasza, jego bliskich i swoim dziękujemy wszystkim Darczyńcom. Dziękujemy za każdą wpłatę, sms-a, udostępnienie, dzięki którym sprawiliście, że walka o zdrowie jest już bliska zwycięstwu!

A to ostatnia wiadomość od Łukasza – początek sierpnia 2019 r.

Jakiś czas temu miałem ostateczne badania, które miały pokazać, czy działanie leku i operacje wycięcia guzów przyniosły pożądane rezultaty. Wyszło, że wszystko jest w jak najlepszym porządku :) Płuca są czyste (tylko zmniejszone o około 45%). W sumie to prześwietlili mnie od góry do dołu i nie ma żadnych zmian nowotworowych :) Cała walka trwała dokładnie 3 lata i 8 miesięcy, ale na szczęście udało się wyjść z tego bagna...

To moje zdjęcie znad Morskiego Oka. Podczas choroby obiecałem sobie, że jeśli moja historia skończy się szczęśliwie, to wejdę tam o własnych siłach. Jak widać, udało się. Jesteście współtwórcami tego sukcesu :)

Dziękuję wszystkim za pomoc!

Łukasz

Łukasz Adamiec

Zbiórka zweryfikowana przez Fundację Siepomaga
Wsparło 5 100 osób
130 383 zł (53,08%)