Pomóż mi wstać z wózka! Pomóż odzyskać życie sprzed wypadku!

Łukasz Mikołajczak

Pomóż mi wstać z wózka! Pomóż odzyskać życie sprzed wypadku!

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0217026
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz
Cel zbiórki:

Leczenie, rehabilitacja, sprzęt medyczny

Organizator zbiórki: Fundacja Siepomaga
Łukasz Mikołajczak, 25 lat
Książ Wielkopolski, wielkopolskie
Stan po wypadku - uraz wielonarządowy, uraz czaszkowo-mózgowy, złamanie wybuchowe trzonu kręgosłupa, porażenie kończyn dolnych
Rozpoczęcie: 2 Września 2022
Zakończenie: 26 Marca 2024

Opis zbiórki

Motoryzacja od zawsze była moją największą pasją. Gdy tylko wracałem z pracy, uwielbiałem naprawiać motocykle. Nie wyobrażałem sobie bez tego życia. Pech chciał, że z tym hobby jest jednocześnie związany bardzo przykry moment mojego życia. 

Uległem wypadkowi komunikacyjnemu, przez który doznałem złamania kręgosłupa piersiowego, urazu czaszkowo-mózgowego oraz udaru niedokrwiennego mózgu. Gdy trafiłem do szpitala, wykonano mi operację stabilizacji kręgosłupa. Niestety, uraz spowodował u mnie niedowład kończyn dolnych, przez który teraz mogę poruszać się jedynie na wózku inwalidzkim, a w codziennych czynnościach pomagają mi rodzice. 

Łukasz Mikołajczak

Kilka chwil zadecydowało o tym, że straciłem niemalże wszystko. Zdrowie, sprawność, samodzielność, możliwość pracy i powrotu do ukochanej pasji. Co więcej, dom, w którym teraz mieszkam z rodzicami nie jest przystosowany do potrzeb osoby niepełnosprawnej. 

Jestem pod opieką lekarza rodzinnego i neurologa. Muszę też na stałe przyjmować leki oraz odbywać systematyczną rehabilitację zarówno w ramach NFZ, jak i prywatnie. Koszty wszystkiego są ogromne, ale lekarze dają mi szansę na to, że jeszcze będę mógł samodzielnie chodzić, więc nie mogę teraz zrezygnować. 

Łukasz Mikołajczak

Przed wypadkiem pracowałem w firmie ogólnobudowlanej. Dużo się nauczyłem, nawet sam wyremontowałem sobie pokój. Pomagałem też rodzicom w gospodarstwie domowym. Po wypadku moje możliwości są ograniczone. Wszystko się zmieniło, ale się nie poddaję. Chcę zawalczyć o to, co zabrał mi wypadek. Bardzo Cię proszę o pomoc! 

Łukasz 

Łukasz Mikołajczak

Zbiórkę możesz równiez wesprzeć poprzez:

Licytacje dla Łukasza Mikołajczaka

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0217026
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz

Obserwuj ważne zbiórki