Wypadek w ogrodzie odebrał sprawność! Pomagamy Łukaszowi!

Łukasz Walski

Wypadek w ogrodzie odebrał sprawność! Pomagamy Łukaszowi!

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0204636
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz
Cel zbiórki:

Leczenie i rehabilitacja po wypadku

Organizator zbiórki: Fundacja Siepomaga
Łukasz Walski, 37 lat
Gliwice, śląskie
Stan po wypadku z wysokości - złamanie kompresyjne trzonu kręgu L1 typu A3
Rozpoczęcie: 24 Maja 2022

Opis zbiórki

Wypadki chodzą po ludziach i pojawiają się w najmniej oczekiwanych momentach  – o prawdziwości tego zdania przekonaliśmy się kilka tygodni temu na własnej skórze. To miały być zwykłe prace w ogrodzie. Skończyły się tragicznie. Dzisiaj – choć nigdy się tego nie spodziewaliśmy – piszemy apel o pomoc...

Łukasz jest młodym, wysportowanym mężczyzną. Do tej pory na co dzień uprawiał sport, uczestniczył w wielu zawodach sportowych, w tym biegu na 100 km. Zawsze aktywny, niezależny, silny... Zawsze można na niego liczyć, chętnie pomaga innym. Angażuje się w wiele inicjatyw, które niosą pomoc nie tylko ludziom, ale również zwierzętom. 

Wypadek, który wydarzył się 14 maja 2022 roku, zmienił całe dotychczasowe życie. Pomagając znajomym w pracach ogrodowych, Łukasz spadł z 5-metrowej drabiny i doznał złamania kręgosłupa! W szpitalu okazało się, że było to złamanie z przemieszczeniem, dlatego też potrzebna była natychmiastowa operacja.

Łukasz pracuje w służbach mundurowych, niedługo miał wyjechać za granicę, aby nieść pomoc mieszkańcom innego państwa. Niestety wszystko zmieniło się w jednej chwili. 

Od wypadku minęło niewiele czasu. Łukasz jest na etapie nauki chodzenia... Potrzebny jest specjalistyczny sprzęt, rehabilitacja, dalsze badania. Wszystko po to, aby Łukasz mógł odzyskać sprawność, dawne marzenia i plany. 

Pomóżmy mu wrócić do zdrowia!

Bliscy Łukasza

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0204636
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz

Obserwuj ważne zbiórki