Syrenki dla Mii

organizator skarbonki

Szydełkomanki pomagają Mii :)

Zrób z nami Syrenkę i pomóż małej dziewczynce wygrać z chorobą! <3

Prawie 500 osób - tyle z Was zapisało się w sierpniu na darmowy kurs lali Indianeczki. Na kursie nauczyłyście się nie tylko, jak krok po kroku zrobić na szydełku lalę, ale i jak zrobić jej ubranko, włosy oraz wyszyć oczy (z filmikiem). Na kursie powstały przepiękne lale, małe przyjaciółki małych dziewczynek.

Tym razem jest sprawa - i okazja. Żeby zrobić kolejną lalę i ucieszyć przynajmniej dwie dziewczynki na raz - Waszą córę, wnuczkę, bratanicę, oraz małą Mię - która zmaga się z  jedną z najstraszliwszych chorób dziecięcych - białaczką. Czasu nie ma już zbyt wiele, dlatego pilny apel mój i rodziny dziewczynki ...

Konkrety:

- wpłacisz 10 zł, otrzymasz wzór na szydełko na Małą Syrenkę i weźmiesz udział w Wspólnym dzierganiu na grupie na Facebooku :)

- wpłacisz 25 zł, dostaniesz Małą Syrenkę i Indianeczkę (jeśli nie uczestniczyłaś w kursie, który był darmowy w sierpniu)

- wpłacisz 50 zł, dostaniesz dodatkowo wzór - niespodziankę od Lulu and Tete, który jeszcze nie był publikowany :) z osobistymi podziękowaniami :)

- wpłacisz 100 zł, dostaniesz 5 dowolnych wzorów lub kursów! z mojej strony (łącznie z tymi, co normalnie kosztują 30-49 zł, na przykład kurs haftowania na dzianinie :) )

- wpłacisz 500 zł... to napisz do mnie osobiście i jakoś się dogadamy :D

Po wpłacie podeślij mi zrzut na daria@luluandtete.com lub dodaj zdjęcie do komentarza pod dowolnym postem na temat syrenki na moim Facebooku Lulu and Tete i napisz do mnie osobiście lub do strony Lulu and Tete :)

Wsparli

25 zł

Wiktoria Godlewska

🧡🧡🧡
20 zł

Fantastic Yarn

Zdrówka i dużo siły dla Majeczki
25 zł

Marta Gajewska syrenka i indianeczka

10 zł

Klaudia Kaleta

❤❤❤
100 zł

Malcherek

Zycze szybkiego powrotu do zdrowia kochana Mia

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio na zbiórkę charytatywną:
51%
2 585 zł Wsparło 78 osób CEL: 5 000 ZŁ