Maciek przeżył wypadek i uciekł z objęć śmierci. Teraz potrzebuje pomocy!

Maciej Cylka

Maciek przeżył wypadek i uciekł z objęć śmierci. Teraz potrzebuje pomocy!

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0202267
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz
Cel zbiórki:

3-miesięczny turnus rehabilitacyjny

Zgłaszający zbiórkę: Fundacja VOTUM
Maciej Cylka, 41 lat
Strzelce Krajeńskie, lubuskie
Stan po wypadku - wieloodłamowe złamanie kręgosłupa, stenoza kanału kręgowego
Rozpoczęcie: 1 Maja 2022
Zakończenie: 11 Lutego 2024

Opis zbiórki

Jedna chwila zmieniła wszystko. Maciej stanął oko w oko ze śmiercią. Przeżył i jest z nami, to najważniejsze. Jednak jego życie sprzed wypadku to teraz tylko wspomnienie. Musimy zrobić wszystko. by choć częściowo przywrócić jego sprawność! 

Maciej na co dzień opiekował się swoją mamą, która jest osobą sparaliżowaną po udarze. Opiekował się nią sam i był dla niej ogromnym i jedynym wsparciem. Każdy dzień, każdą chwilę podporządkowywał pod jej wsparcie. Wypadek, który zdarzył się 1 marca 2022 roku, zabrał mu zdrowie i możliwość dbania o najukochańszą osobę… 

Maciej Cylka

Maciek podróżował jako pasażer samochodem, który uczestniczył w strasznym wypadku. W trybie natychmiastowym został zabrany przez pogotowie lotnicze do szpitala, gdzie przeszedł pilną operację. Okazało się, że doszło do wieloodłamowego złamania kręgosłupa. Lekarze nie byli dobrej myśli, a jego stan był bardzo ciężki. Maciej znalazł się na OIOMie, a tydzień później przeszedł kolejną operację. Można powiedzieć, że uciekł z objęć śmierci. 

Jego kręgosłup był połamany z przemieszczeniami, a rdzeń kręgowy doszczętnie skręcony. Teraz potrzebuje intensywnej rehabilitacji, która pozwoli mu odzyskać częściową sprawność. Wiemy, że szanse na samodzielne przemieszczanie się jest prawie niemożliwe… Mimo to wiemy, że dla Maćka powrót, choć do częściowej sprawności, to sprawa nadrzędna, ponieważ zawsze był bardzo aktywnym człowiekiem. 

Maciej Cylka

Bardzo chciałby znów opiekować się swoją mamą. Chciałby też wrócić do pomocy zwierzętom, które kocha i zawsze stara się ratować. Brać udział w wielu akcjach mających na celu ratowanie bezdomnych, poszkodowanych i skrzywdzonych zwierzaków. Jego ogromne serce nie zna granic. Nie możemy pozwolić, by cień wypadku przykuł go do łóżka. 

Maciek robił tak wiele dla innych. Teraz czas, aby ta dobroć do niego wróciła. Wiadomo już, że rehabilitacja będzie kosztowna i długotrwała, a bliskich Maćka nie stać na opłacenie jej. Twoja pomoc może umożliwić mu nadal pomagać innym...

Rodzina

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0202267
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz

Obserwuj ważne zbiórki