Tutaj liczy się czas – pomóż Maciejowi odzyskać sprawność!

Maciej Kamiński

Tutaj liczy się czas – pomóż Maciejowi odzyskać sprawność!

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0203570
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz
Cel zbiórki:

4-miesięczny turnus rehabilitacyjny

Zgłaszający zbiórkę: Fundacja VOTUM
Maciej Kamiński, 61 lat
Kielce, świętokrzyskie
Stan po embolizacji tętniaka - niedowład czterokończynowy
Rozpoczęcie: 10 Maja 2022
Zakończenie: 31 Października 2023

Opis zbiórki

Tętniak. Dramatyczna walka o życie, a teraz tytaniczna praca o przywrócenie minimum sprawności. Troskliwy ojciec i mąż, kochający pan dla swojego psa Leona. Kilka minut zmieniło wszystko. 

Maciej przeżył te dramatyczne momenty, gdzie balansował na krawędzi. Szpital opuścił z niedowładem czterokończynowym. Jest po zatorowości płucnej i zatorze w lewej tętnicy biodrowej. Miał ostrą niewydolność oddechową i zawał śledziony. Jest też po przejściowej tracheostomii.Maciej Kamiński
Całe życie był aktywny, zawsze otwarty na innych, gotowy im pomóc o każdej porze dnia i nocy. Każdego dnia z wielką determinacją ćwiczy pod okiem specjalistów. Dzięki szybko podjętej rehabilitacji widać postępy, ale niestety będzie to bardzo długotrwały i kosztowny proces, lecz on się nie poddaje!

Potrzebna jest dalsza, intensywna rehabilitacja. Jej koszty są ogromne i przewyższają możliwości finansowe naszej rodziny. Dlatego bardzo prosimy o wsparcie – cenna jest każda złotówka.

Powrót do sprawności, która pozwoli Maciejowi na samodzielne funkcjonowanie jest możliwy, ale liczy się czas. Bez pomocy nie będzie to możliwe. Nadzieja na polepszenie życia jest warta każdej chwili!

Kochająca rodzina – Beata, Piotrek i Ania

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0203570
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz

Obserwuj ważne zbiórki