Serduszko Maciusia potrzebuje Twojej pomocy! Ratuj, by nie było za późno...

Maciej Łukowicz

Serduszko Maciusia potrzebuje Twojej pomocy! Ratuj, by nie było za późno...

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0204826
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz
Cel zbiórki:

Leczenie i rehabilitacja

Organizator zbiórki: Fundacja Siepomaga
Maciej Łukowicz, 2 latka
Słupsk, pomorskie
Wrodzona wada serca - ubytek przegrody międzykomorowej, pneumocystoza
Rozpoczęcie: 24 Maja 2022
Zakończenie: 2 Maja 2024

Opis zbiórki

Jesteśmy tu, by opowiedzieć Ci historię naszego synka. Maciuś jest naszym cudem. Urodził się z chorym serduszkiem – dużym ubytkiem przegrody międzykomorowej. Ta okrutna wiadomość wniosła ogromny strach do naszego życia. Nasze maleństwo od pierwszych dni życia musi pokazywać ogromną wolę walki. Jest bardzo dzielny! Jednak czy starczy mu sił na pokonanie tej trudnej walki?

Ciężko opisać słowami, co czuliśmy, gdy dowiedzieliśmy się, że nasz synek jest chory. Jesteśmy wdzięczni za każda dotychczasową pomoc, jednak walka o Maćka cały czas trwa. Wada, z którą się zmaga, jest naprawdę poważna…

Synek wymaga operacji, jednak jego organizm wyniszczony jest po przejściu COVID-19 i pneumocytozę. Częste infekcje z dusznościami, zła saturacja oraz krwotoki z przewodu pokarmowego sprawiają, że synek więcej czasu spędza w szpitalu niż w naszym domu... 

Maciej Łukowicz

Z każdą kolejną wizytą u lekarzy, wypisywane są inne leki, coraz mocniejsze, coraz droższe... Do tego dochodzą dojazdy, badania, kolejni specjaliści. Trudna sytuacja finansowa zmusiła nas do poproszenia o pomoc. 

Stan Maciusia jest krytyczny, a my każdego dnia stajemy przed bardzo trudnym wyborem – zakupić leki dla naszego ciężko chorego synka, czy opłacić rachunki za dom… Mąż nie pracuje, bo ciągłe pobyty synka w szpitalu wiązały się ze zwolnieniami na resztę rodzeństwa. Ja również nie pracuję ze względu na chorobę synka. 

Sami nie jesteśmy w stanie zapewnić Maciusiowi godnego leczenia. Błagamy Was o pomoc. Każda złotówka da nam szansę na zapewnienie dziecku jak najlepszej opieki medycznej. Dzięki Tobie przyszłość Maciusia może malować się w kolorowych barwach!

Mamy jeszcze dwójkę dzieci, która także potrzebuje nas – szczęśliwych rodziców…

Zofia i Radek, rodzice

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0204826
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz

Obserwuj ważne zbiórki