Przyszłość Madzi jest w naszych rękach!

Magdalena Wajske

Przyszłość Madzi jest w naszych rękach!

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0233437
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz
Cel zbiórki:

Leczenie i rehabilitacja

Organizator zbiórki: Fundacja Siepomaga
Magdalena Wajske, 2 latka
Śmigiel, wielkopolskie
Zespół Westa, Zespół Downa, padaczka, wada genetyczna - mutacja w genie HNRNPH2 na chromosomie Xq22
Rozpoczęcie: 18 Listopada 2022
Zakończenie: 11 Lutego 2024

Opis zbiórki

Mimo że córeczka nie ma jeszcze dwóch lat, już wiemy, że jej życie nie będzie łatwe. Życie wystawiło nas na ciężką próbę, jaką jest zapewnienie Madzi zdrowia, sprawności i samodzielnego życia.

Po narodzinach córki posypały się diagnozy, które łzy radości, natychmiast zamieniły w łzy rozpaczy. Od tamtej chwili minęło już trochę czasu. Oswoiliśmy się z chorobami córeczki i dziś próbujemy zrobić co w naszej mocy, by była jak najszczęśliwsza i jak najbardziej sprawna!

Magdalena Wajske

Zespół Westa, zespół Downa, padaczka... To tylko nieliczne ze wszystkich postawionych diagnoz. Madzia potrzebuje codziennej rehabilitacji. By mogła jak najlepiej się rozwijać, przede wszystkim liczy się czas. Córka ma 16 miesięcy, a nadal nie potrafi samodzielnie utrzymać główki. Inne dzieci w jej wieku już biegają... Rozwój Madzi stoi w miejscu.

Turnusy rehabilitacyjne, terapie, codzienna rehabilitacja – to jej jedyna szansa. To jedyny sposób, by córka mogła się rozwijać. Prosimy, pomóż nam zapewnić dziecku niezbędne leczenie. Liczy się każda złotówka.

Rodzice

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0233437
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz

Obserwuj ważne zbiórki