Mając 18 lat, usłyszałam, że mam raka❗️Proszę, pomóż mi go pokonać!

Magda Kołpak
Zbiórka zakończona

Mając 18 lat, usłyszałam, że mam raka❗️Proszę, pomóż mi go pokonać!

Cel zbiórki:

Dwuletnie leczenie nierefundowanym lekiem

Zgłaszający zbiórkę: Fundacja KAWAŁEK NIEBA
Magda Kołpak, 20 lat
Czarna Białostocka, podlaskie
Nowotwór złośliwy nerki z przerzutami
Rozpoczęcie: 18 Maja 2021
Zakończenie: 20 Lipca 2021

Opis zbiórki

Trwa walka o życie 18-letniej Magdy! Nadzieją na pokonanie raka jest nierefundowany lek! Prosimy, przeczytaj poruszający apel młodej dziewczyny i pomóż ratować jej życie:

W maju tego roku skończyłam 18 lat. Niemal równolegle z chwilą, w której zaczęłam wkraczać w dorosłość, musiałam zmierzyć się z wiadomością, która zwaliła mnie z nóg. W marcu zdiagnozowano u mnie złośliwy nowotwór nerki z licznymi przerzutami… Moje życie przeniosłam do szpitala, rozpoczęła się najtrudniejsza walka, jaką przyszło mi stoczyć!

W marcu w mojej nerce wykryto ogromny, dwukilogramowy guz! Natychmiast trafiłam do szpitala, gdzie lekarze podjęli decyzję o operacji usunięcia prawej nerki wraz z guzem. Obyło się bez powikłań, jednak moje życie gwałtownie się zmieniło.... Nic nie jest tuż takie jak kiedyś, a ja chciałabym po prostu móc znów żyć normalnie, bez raka i bez strachu, o to, co przyniosą kolejne dni.  Mam wiele planów na przyszłość, chciałabym widywać się z moimi przyjaciółmi, jednak ze względu na osłabioną odporność, nie jest to możliwe... 

Magda Kołpak

Nowotwór wymierza kolejne ciosy! Niedługo po operacji wykryto u mnie więcej przerzutów na węzły chłonne i do kości. Przeszłam cykl przeciwbólowych naświetlań na odcinek lędźwiowy i szyjny. Na co dzień muszę nosić specjalny kołnierz ortopedyczny, ponieważ moje kości są podatne na uszkodzenia. Przyjmuję garści leków takich jak morfina, czy sterydy... 

Toczę dramatyczną walkę z nowotworem i bólem. To koszmar, przez który muszę przejść, aby żyć. Każdego dnia mierzę się z okropnymi skutkami choroby. Ciągłe zmęczenie i liczne dolegliwości uniemożliwiają mi normalne funkcjonowanie.

Muszę regularnie przyjmować silny lek, który jest moim jedynym ratunkiem i który w moim przypadku niestety nie jest refundowany. Proszę, pomóż mi w tej trudnej walce. Koszty leczenia przekraczają moje możliwości finansowe, dlatego każdy gest wsparcia z Twojej strony jest dla mnie na wagę życia!

Magda

Magda Kołpak

Zbiórkę możesz również wesprzeć, biorąc udział w licytacjach na Facebooku ➡️ Drużyna Magdy

Obserwuj ważne zbiórki