Kiedy udar mózgu próbuje zniszczyć życie na samym starcie...

Zbiórka zweryfikowana przez Fundację Siepomaga
Wsparło 1 430 osób
83 212,78 zł (63,9%)
Brakuje jeszcze 47 000,22 zł
Wesprzyj Wesprzyj
Przekaż swój podatku
Numer KRS
0000396361
Cel szczegółowy 1%
0048678 Magdalena
Zbiórka na cel
roczna intensywna rehabilitacja

Magdalena Andruszkiewicz, 31 lat

Piła, wielkopolskie

stan po udarze mózgu

Rozpoczęcie: 19 Marca 2019
Zakończenie: 30 Czerwca 2021

22 Marca 2021, 14:19
PILNE❗️ – walka trwa! Potrzebna pomoc dla Magdy!

Dziewczyna, na którą patrzysz, otrzymała niewyobrażalny i niespodziewany cios – bardzo poważny, rozległy udar mózgu…

Udar zatrzymał najszybszy bieg, radość i zmazał ten piękny uśmiech ze zdjęcia.

W wieku 30 lat nikt nie myśli o chorobach. Mnie one nie dotyczą....  Magda przekonała się o tym bardzo brutalnie. Udar. Walka o życie. Dramatyczna walka. Powrót, który wcale nie gwarantuje bezpieczeństwa...

To, że Magda się wybudziła to cud. Teraz potrzebuje cudu od nas! 

Magdalena Andruszkiewicz

Udar to nie choroba,  którą można naprawić lekami lub na stole operacyjnym! To ogromne wyzwanie – od tego ile Magdzie uda się teraz osiągnąć, będzie zależało jej dalsze życie!

Tylko intensywna rehabilitacja da Magdzie szansę na powrót do dawnego życia. Setki przepracowanych godzin to ogromny koszt, dlatego bardzo prosimy Was o pomoc!

Konie, taniec, rysunek, pasja, gwałtowne hamowanie i nagły zwrot akcji. Kilka miesięcy temu wydawało się, że nikt nie zatrzyma pędu życia tej dziewczyny. Młoda, piękna, utalentowana, nie pasowała do oddziału ratunkowego… Życie wymknęło jej się z rąk, ale każdy, kto znał Magdę, wie, że tylko na chwilę, że da radę wrócić do dawnego życia.

Dzisiaj stoi przed wyzwaniem – najtrudniejszym treningiem w życiu, od którego będzie zależało wszystko. Potrzebna jest Wasza pomoc, w odbudowaniu życia. Magda pomogłaby każdemu bez wahania...

Magdalena Andruszkiewicz

Jeszcze 5 miesięcy temu uśmiechała się do świata i brała z życia pełnymi garściami. Tańczyła i uczyła tańca, prowadziła własną firmę, malowała koszulki, spotykała się z gwiazdami, jeździła konno, kręciła teledyski i realizowała milion pomysłów jednocześnie.

Udar zatrzymał najszybszy bieg, radość i zmazał ten piękny uśmiech ze zdjęcia. Pod koniec listopada przyszedł niespodziewany cios – bardzo poważny, rozległy udar mózgu…W kilka godzin pasja i radość z życia zmieniły się wolę przetrwania. Lekarze robili wszystko, by Magda z tego wyszła. Młoda, piękna dziewczyna, niczym motyl złapana w siatkę choroby, nad którą nawet się nie zastanawiała. Kiedy ma się 30 lat, człowiek nie boi się chorób, nie myśli o nich. Po kilku dniach nadludzkich wysiłków całego personelu szpitala stał się pierwszy cud – Magda się wybudziła.

Niestety konsekwencje wydarzeń z listopada są bardzo poważne. Dzisiaj Magda to cień dawnej siebie. Choroba odebrała jej wszystko nagle – nie mogła się przygotować, a co dopiero pogodzić. Piękne sukienki, kosmetyki, wszystko zostało na stole. Pozostała sala treningowa, która dla Magdy jest teraz być, albo nie być. Młody organizm regeneruje się szybciej, potrafi poradzić sobie z wieloma przeciwnościami, ale nie można leżeć i czekać, aż w cudowny sposób zdrowie powróci. To wszystko trzeba teraz wypracować...

Magdalena Andruszkiewicz

Konieczna jest długa i bardzo droga rehabilitacja. Życie nie powinno się kończyć, kiedy ma się niespełna 30 lat. Magda swą energią zarażała wszystkich wokół. Tańczyła, prowadziła własną firmę, malowała. Wszystko przekreślił udar mózgu. Najgorsze już za nią – wygrała własne życie i jest gotowa, by walczyć o więcej.

Konieczna jest długotrwała i kosztowna rehabilitacja, by odzyskać dane życie, a przede wszystkim pasję i piękny uśmiech, które są Magdy wizytówką. By mogła jeszcze chodzić, mówić i cieszyć się życiem, potrzebna jest bardzo duża kwota, ale dla takich ludzi jak Magda, warto robić cudowne rzeczy. Tacy ludzie jak ona zmieniają świat. Teraz my zmieńmy świat dla niej.

Ładuję...

250 zł

Studio Kreatywne Patrycja Łata

3 darowizny na tę zbiórkę, ostatnia
100 zł

K2print

50 zł

MEDIATRIX

10 zł

Multikino

2 darowizny na tę zbiórkę, ostatnia

Pokaż więcej

Zbiórka zweryfikowana przez Fundację Siepomaga
Wsparło 1 430 osób
83 212,78 zł (63,9%)
Brakuje jeszcze 47 000,22 zł
Wesprzyj Wesprzyj
Przekaż swój podatku
Numer KRS
0000396361
Cel szczegółowy 1%
0048678 Magdalena