Choroba, która kradnie wszystko, chce odebrać mamę małej dziewczynce❗️POMOCY❗️

Magdalena Ciuba-Jadav

Choroba, która kradnie wszystko, chce odebrać mamę małej dziewczynce❗️POMOCY❗️

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0252650
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz
Cel zbiórki:

Leczenie zagraniczne, przelot, likwidacja barier architektonicznych

Zbiórka obejmuje leczenie alternatywne
Organizator zbiórki: Fundacja Siepomaga
Magdalena Ciuba-Jadav, 34 lata
Warszawa, mazowieckie
Stwardnienie zanikowe boczne
Rozpoczęcie: 2 Lutego 2023
Zakończenie: 6 Maja 2024

Opis zbiórki

Zupełnie innego znaczenia nabrały dla nas słowa — liczy się każdy dzień! Od momentu diagnozy nasze życie nie jest takie same. Boimy się każdego dnia i upływającego czasu. Boimy się przyszłości, bo jest dla nas wyjątkowo niepewna! 

Moja wspaniała siostra Magda, wieloletni nauczyciel szkoły podstawowej, wychowawca, pedagog. Człowiek, Który do tej pory pomógł wielu osobom, TERAZ to ONA potrzebuje pomocy innych!

Magda to przede wszystkim mama 15-miesięcznej córeczki Aryi, która bardzo jej potrzebuje. Madzia zachorowała na nieuleczalną chorobę neurologiczną — stwardnienie zanikowe boczne, czyli SLA. 

Choroba pojawiła się nagle, znikąd, ale daje o sobie znać bardzo szybko. Całe dotychczasowe, spokojne życie rozsypało się w drobny mak…

Magdalena Ciuba-Jadav

SLA polega na uszkodzeniu układu nerwowego i zaniku mięśni kończyn. Z upływem czasu paraliżuje części ciała i organy odpowiedzialne za przełykanie i co najgorsze — oddychanie! 

Doprowadza do paraliżu całego ciała. Ta choroba to okropny mściciel. Przykre spojrzenie w przyszłość. Niestety, nieleczona — zabija przy zachowaniu pełnej świadomości. 

Magda już dziś ma problemy z poruszaniem się, a niedowład jednej ręki uniemożliwia zajmowanie się w pełni małą córeczką. Ich życie tak nie może wyglądać, trzeba zaregować, jak najszybciej! 

Choć jest to choroba nieuleczalna — to można ją spowolnić, spróbować zatrzymać. Niestety terapia nowoczesnymi lekami z zagranicy, zalecanymi przez neurologów jest niewyobrażalnie droga. Leki nie są refundowane przez NFZ, a pensja nauczycielki na ich zakup nie wystarczy.

Magda nie udźwignie tych kosztów. 

Proszę, pomóżmy jej! Dajmy mamie szansę wychować córeczkę…

Brat

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0252650
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz

Obserwuj ważne zbiórki