Przyleć z pomocą! Maja bardzo jej potrzebuje!

Maja Kiraga

Przyleć z pomocą! Maja bardzo jej potrzebuje!

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0121335
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz
Cel zbiórki:

leczenie i rehabilitacja, zakup ortez

Zgłaszający zbiórkę: Fundacja KAWAŁEK NIEBA
Maja Kiraga, 7 lat
Warszawa, mazowieckie
Wodogłowie pokrwotoczne
Rozpoczęcie: 26 Września 2023
Zakończenie: 27 Marca 2024

Opis zbiórki

Kochani Darczyńcy! Bardzo dziękujemy Wam za wsparcie poprzedniej zbiórki dla Mai! Wasza pomoc jest na wagę złota!

Niestety nasza walka nadal trwa, jesteście nam potrzebni!

Oto nasza historia:

W marcu 2016 roku przyszła na świat moja maleńka pszczółka — Maja. Od samego początku walczę o to, by miała szansę na beztroskie dzieciństwo i jak najlepszą przyszłość. Jest to jednak droga pełna wzlotów i upadków…

Maja Kiraga

Dwa tygodnie przed porodem, dowiedziałam się, że moja córeczka miała wylew, który spowodował wodogłowie pokrwotoczne. Mai wszczepiono specjalną zastawkę, która pomaga w uregulowaniu ciśnienia w głowie, ale jej rozwój jest znacznie opóźniony. 

Córka ma słabszą prawą stronę ciała, występują u niej również problemy z utrzymaniem równowagi, szybko się męczy. Najprostsze, codzienne czynności stanowią dla córki spory problem, dlatego niezbędna jest regularna rehabilitacja pod okiem specjalistów.

Maja Kiraga

Maja jest pod stałą kontrolą neurologa, ortopedy, okulisty. Wymaga zakupu kosztownych ortez, ponieważ krzywo stawia nóżki i chodzi na ugiętych kolanach... Ortezy trzeba bardzo często wymieniać, aby dostosować je do rosnących nóżek.

Rehabilitacja przynosi efekty, ale Maja jest skazana na dalsze intensywne ćwiczenia, leczenie, wizyty kontrolne i diagnozowanie. Chciałabym zapisać ją również na specjalne zajęcia, gdzie będzie mogła korzystać z profesjonalnych sprzętów, pod opieką specjalistów. Jej marzeniem jest nauka pływania i jazda konno. 

Maja Kiraga

Maja chodzi samodzielnie, ale ma problemy z równowagą i potyka się o prawą nóżkę. Najbezpieczniej jest jej chodzić za rękę, lub trzymać się wózka młodszego brata. Nie potrafi chodzić na palcach i piętach.

Do tej pory radziłam sobie świetnie, jednak wszystkie koszta wzrosły i niestety bez waszej pomocy nie poradzę sobie finansowo. Moim największym marzeniem jest, by zapewnić córce lepsze życie.

Bardzo proszę o pomoc. Dla mamy nie ma nic gorszego, niż chore dziecko… Rehabilitacje i potrzeby Mai pochłaniają nasz budżet. Ale nie możemy się poddać! Poruszę ziemię, by moja córeczka była szczęśliwa. Z Waszą pomocą wszystko jest możliwe...

Mama Mai

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0121335
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz

Obserwuj ważne zbiórki