
Śmiertelny nowotwór zabija naszą córeczkę❗️Pilnie potrzebny lek dla Mai!
Cel zbiórki: ratowanie życie: nierefundowane leczenie lekiem Ribociclib (Kisqali)
Cel zbiórki: ratowanie życie: nierefundowane leczenie lekiem Ribociclib (Kisqali)
Maja odeszła od nas, pożegnała się z nami wczoraj wieczorem o godzinie 20 - taką łamiącą serca wiadomość dostaliśmy w piątek, 8 maja.
Po długiej, wyniszczającej walce oczy Mai zamknęły się na zawsze. Niestety nawet lek, zazwyczaj podawany dorosłym, nie pomógł tej malutkiej dziewczynce.
Majeczka teraz odpoczywa, śpi... Ona żyje - to my umieramy z żalu i tęsknoty...
Rodzicom dziewczynki i wszystkim jej bliskim składamy ogromne wyrazy współczucia z powodu straty tej małej Iskierki.
________-
Część środków ze zbiórki została wykorzystana na bieżące leczenie Majeczki. Niewykorzystane środki posłużą ratowaniu zdrowia i życia innych walczących dzieci.
- Wpłata anonimowa10 zł

Miasta na złotówki
- Dawid drobuszewski50 zł
- Wpłata anonimowa2 zł
❤️
- Ilona Świstak10 zł
Za książkę Blagier
- Ilona Świstak25 zł
Za książkę Gra Lwa