Brak sił, ból i wycieńczenie - niech to wszystko już się skończy!

Zbiórka zakończona
Zbiórka zweryfikowana przez Fundację Siepomaga
Wsparło 2 030 osób
94 065,66 zł (227,59%)
Zbiórka na cel
3 turnusy rehabilitacyjne

Małgorzata Nowak, 36 lat

Otwock, mazowieckie

Zespół Stilla

Zakończenie: 17 Października 2018

Zobacz wszystkie zbiórki

19 Października 2018, 08:32
Rezultat zbiórki

Kochani! 
Każdego dnia jestem Wam niezwykle wdzięczna za siłę i energię jaką mnie obdarzyliście! Choroba ma niestety to do siebie, że w ciężkich momentach człowiek zostaje sam ze sobą, zamyka się na innych i siedzi w klatce trzymając się za rękę z bólem. 
I teraz następuje przełom - Wasza obecność dodała mi skrzydeł, ciepło i wsparcie jakie od Was otrzymuję jest dla mnie najlepszą rehabilitacją! 

Co także piękne, to odkrycie słowa Darczyńca, którym stał się każdy z Was wyciągając do mnie swą dłoń. 

Jestem już po pierwszym spotkaniu z lekarzem, na którym ustaliliśmy plan rehabilitacji na najbliższe miesiące. W listopadzie startuję z odzyskiwaniem formy. Radość i uśmiech powróciły, teraz zostaje podbudować ciało. 

Jestem przeszczęśliwa i bardzo Wam wdzięczna za pomoc w mojej walce o zdrowie. Jesteście niesamowici, a to co się dzieje, to jest Cud! Nawet nie zdajecie sobie sprawy z tego, jak pięknym jest uczucie i świadomość, że ma się tylu dobrych ludzi dookoła siebie. Jesteście przecudni!

Dziękuję całą sobą każdemu z osobna!

Małgosia

Pokaż wszystkie aktualizacje

11 Września 2018, 08:59
Dalsza rehabilitacja Małgosi

To niesamowite! W przeciągu kilku godzin udało się zebrać pieniądze na turnusy rehabilitacyjne dla Małgosi! Pomoc jest jednak cały czas potrzebna. Wszystkie środki zebrane powyżej 100% zostaną przekazane na jej dalszą rehabilitację.

Ta koszmarna choroba wywróciła moje życie do góry nogami. Miałam cieszyć się pełnią macierzyństwa, tymczasem płakałam z bólu i bezsilności. Zespół Stilla to bezlitosna choroba, która przykuła mnie do łóżka, odebrała radość, nie pozwala przytulać własnych dzieci... Ta choroba zniszczyła całe życie - moje i moich najbliższych. Wszystko legło w gruzach. Nie chcę leżeć bezczynnie. Chcę i muszę walczyć! By to zrobić, potrzebuję pomocy.  Proszę, tak bardzo chcę być mamą dla moich córek!

Zbiórka zweryfikowana przez Fundację Siepomaga
Wsparło 2 030 osób
94 065,66 zł (227,59%)