DLA TYMKA ♥

Skarbonka została założona z inicjatywy organizatora, który odpowiada za jej treść.
Kochani!
Pomyślałam, że będzie dużo prościej zorganizować się tutaj - podając Wam link bezpośrednio do skarbonki, która jest oczywiście częścią zbiórki dla naszego malutkiego Tymka.
Ustawiłam kwotę orientacyjną, rzecz jasna - im więcej środków - tym wspanialej :)
Działamy! Dobro wraca serio, serio :)!
Wszystkie środki zebrane na skarbonce trafiły
bezpośrednio na docelową zbiórkę:
Przekaż 1,5% podatku
Przekaż 1,5% podatku
Kochani!
Pomyślałam, że będzie dużo prościej zorganizować się tutaj - podając Wam link bezpośrednio do skarbonki, która jest oczywiście częścią zbiórki dla naszego malutkiego Tymka.
Ustawiłam kwotę orientacyjną, rzecz jasna - im więcej środków - tym wspanialej :)
Działamy! Dobro wraca serio, serio :)!
Wpłaty
- Magda25 zł
- Wpłata anonimowa20 zł
- Wpłata anonimowa50 zł
Zdrowia mały
- Babcia Rozalia50 zł
Mały chłopczyku będę modlić się do Matki Boskiej Częstochowskiej żeby miała Cię w opiece
- E.K50 zł

