Trwa walka ze skoliozą❗️ Podaj Malwinie pomocną dłoń❗️

Malwina Piotrkiewicz

Trwa walka ze skoliozą❗️ Podaj Malwinie pomocną dłoń❗️

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0169920
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz
Cel zbiórki:

Ponowna operacja skoliozy kręgosłupa

Malwina Piotrkiewicz, 17 lat
Lipno, kujawsko-pomorskie
Ciężka skolioza idiopatyczna
Rozpoczęcie: 13 Listopada 2023
Zakończenie: 14 Maja 2024

Opis zbiórki

Kolejna operacja musi się odbyć już 13 lutego! Nie mamy chwili do stracenia!

Kochani Darczyńcy! Bardzo dziękujemy za wsparcie, które okazaliście nam w poprzednim etapie zbiórki! Wasza pomoc jest nieoceniona! To dzięki Wam dziś możemy cieszyć się niesamowitymi efektami operacji! Zostańcie z nami!

Oto nasza historia:

Nasze życie od kilku lat jest podporządkowane chorobie. Kiedy usłyszeliśmy o skoliozie, byliśmy przerażeni, ale wierzyliśmy, że dzięki opiece i wsparciu specjalistów, rozwój choroby uda się powstrzymać. Niestety wada postępowała, a kręgosłup Malwiny niebezpiecznie się wykręcał i krzywił. Operacja była jedynym ratunkiem.

Na szczęście przebiegła pomyślnie! Lekarzom udało się wyprostować kręgosłup ze stu stopni, do 60! Po zaledwie tygodniowym pobycie w szpitalu Malwina wróciła do domu, by cieszyć się efektami zabiegu. Stopniowo mogła podjąć czynności, które przedtem były nieosiągalne. Kilka tygodni po operacji mogła tańczyć bez obijania żeber o biodro czy pójść na siłownie i wykonywać ćwiczenia zalecone przez fizjoterapeutę.

TAK BYŁO:

Malwina Piotrkiewicz

TAK JEST:

Malwina Piotrkiewicz

Ten sukces i uśmiech na twarzy Malwiny zawdzięczamy Waszej ogromnej pomocy i niezwykłej hojności! Ta operacja nie oznacza jednak końca drogi do pełnej sprawności. To jak start w wyścigu z czasem i podstępnym schorzeniem – skoliozą. Rehabilitacja będzie towarzyszyć Malwinie przez całe życie. 

Poprawa jest znaczna, jednak obecne skrzywienie nadal wywołuje dolegliwości, a pozostały garb żebrowy uniemożliwia Malwinie choćby uczestnictwo w lekcjach, Dlatego córka nadal uczy się w domu i niecierpliwie oczekuje powrotu do szkoły i rówieśników. Po konsultacjach z lekarzem włoskiej kliniki w Mediolanie zapadła decyzja o przeprowadzeniu kolejnej operacji, która jeszcze bardziej wyprostuje kręgosłup Malwiny. Termin zabiegu wyznaczono na 13. lutego 2024, a jej koszt wyceniono na ponad 65 tysięcy euro!

Z jednej strony jesteśmy bardzo podekscytowani nadchodzącą operacją i szczęśliwi, że córeczka ma szansę na jeszcze bardziej komfortowe i bezbolesne życie. Z drugiej strony jej koszty przerażają. Jesteśmy zmuszeni ponownie poprosić Państwa o pomoc. Wiemy, że macie ogromne serca, bo już raz je dla nas otworzyliście. Prosimy, nie zamykajcie ich, bardzo potrzebujemy Waszego wsparcia! 

Rodzice

Malwina Piotrkiewicz

🎥 Zobacz spot o Malwinie!

Malwina Piotrkiewicz

Licytacje dla Malwiny

Pomagamy Malwinie! Challenge Lipnowskiego WOPR

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0169920
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz

Obserwuj ważne zbiórki