#Medycy dla Borutka

Boruta Monika
organizator skarbonki

Serdeczni Przyjaciele! Koleżanki i Koledzy z zespołu #PorozumienieZawodówMedycznych #PorozumienieRezydentówOZZL #PorozumieniePsychologów #Pielęgniarz i Położny to brzmi dumnie #RatownicyMedyczni #MatkaLekarka #PorozumienieRezydentów

Zwracam się do Was z Prośbą tak gorącą, że nie wyobrażam siebie abym kiedykolwiek mogła prosić o coś bardziej żarliwie. 

W tym roku święta w mojej rodzinie owiała czarna chmura rozpaczy i stachu. Dwa tygodnie przed Wigilią u mojego chrześniaka rozpoznano SMA - my wszyscy wiemy jak okrutny jest to wyrok ale na szczęście Kacpi jeszcze tego nie rozumie. Ze zdziwieniem patrzy na nasze poważne, zapłakane twarze próbując ciągle nas rozśmieszyć. Jego uśmiech pozwala zachować nam siłę do działania i chociaz na chwilę  zapomnieć o walce jaką toczymy z czasem. Pisząc do Was ten tekst muszę robić przerwy bo łzy  intensywnie napływają mi do oczu i nic nie widzę. 

O co Was proszę? Głównie o wsparcie finansowe, ale również o każde inne. Z autopsji znam możliwości finansowe pracowników ochrony zdrowia ale mam nadzieję , że uda nam się wspólnie uzbierać choć część kwoty potrzebnej na leczenie. Nie śmiem Was prosić o kwotę z całego dużuru ( ale jeśli ktoś może sobie na to pozwolić to bedziemy bardzo wdzięczni). Może jesteście w stanie  przekazać Kacpiemu 1/3, 1/2, 1/4 wartości Waszego dyżuru? Moze jedną konsultację dziennie wykonacie na rzecz Kacpiego? 

Liczę na Was! 

Ściskam serdecznie

lekarz rezydent Boruta Monika(mama chrzestna Kacpiego)

Wsparli

20 zł

Ania

10 zł

Anna Zielińska

Dla Cioci Moni Najlepsze Pod Słońcem! ❤️❤️❤️
1 zł

Żaneta Grzybowska-Jastrzębska

😁
200 zł

Anonimowy Pomagacz

1 zł

Żaneta Grzybowska-Jastrzębska

🙂
50 zł

Anonimowy Pomagacz

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio na zbiórkę charytatywną:
60%
18 253,32 zł Wsparło 466 osób CEL: 30 000 ZŁ