Fundacja Małymi Krokami

Fundacja Małymi Krokami

typ Organizacja charytatywna

lokalizacja Warszawa, mazowieckie

Jesteśmy przede wszystkim dla rodzin. Działamy ogólnopolsko. I dla dorosłych, i dla dzieci organizujemy warsztaty, szkolenia i zajęcia edukacyjne.

Naszą największą pasją jest edukacja dzieci, dlatego realizujemy zajęcia matematyczne, językowe i inne w duchu pedagogiki Marii Montessori.  

Prowadzimy zajęcia edukacyjne na temat osób niepełnosprawnych pt. "Moce superbohaterów" - dla tych najmłodszych i dla tych trochę starszych dzieci. Dzięki nim maluchy dowiadują się o istnieniu osób z wadą wzroku, słuchu, niepełnosprawnością ruchową, czy autyzmem i ich codzienności. Mogą doświadczyć przez chwilę, jak to jest poznawać świat bez wzroku i słuchu lub z zaburzeniami czucia. W zajęciach wzięło udział już ponad 10 tys. dzieci.

Rokrocznie organizujemy również "Wieczór ze świętymi" - impreza dla młodzieży przez dniem Wszystkich Świętych oraz "Bal Wszystkich Świętych" dla dzieci przedszkolnych i wczesnoszkolnych. 

Realizujemy również cykl warsztatów dla rodziców "Dobra miłość - mądra więź" dotyczących m.in. mądrego stawiania granic, komunikacji, radzenia sobie z emocjami swoimi i dziecka oraz sposobów motywowania dziecka. 

A dla całych rodzin różne spotkania i warsztaty tematyczne: przed świętami, Dniem Wiosny, itp.

Wpłaty

Ładuję...