Mama na dwóch kółkach

Zbiórka zweryfikowana przez Fundację Siepomaga
Wsparło 156 osób
5 388,50 zł (45,09%)

Magdalena Zarychta-Gaweł

Osowiec Śląski, opolskie

Rozpoczęcie: 15 Maja 2014
Zakończenie: 29 Października 2014

Na wstępie pragnę podziękować wszystkim darczyńcom, którzy przyczynili się do spełnienia mojego  wielkiego marzenia. Dzięki Wam jestem bardziej sprawna w swojej niepełnosprawności. Zależało mi na tym, żeby być najbardziej sprawną mamą  jak to tylko  możliwe. Mam nadzieję że już niedługo się o tym przekonam  i dzięki temu wózkowi będzie to możliwe.

Nowy, wymarzony wózek inwalidzki był już z nami na Gwiazdkę 2014, więc to był wspaniały prezent pod choinkę, oczywiście nie licząc Amelki. Trochę zeszło mi z gorącymi  podziękowaniami dla Wszystkich ludzi o ogromnym sercu, którzy pomogli całej mojej rodzinie. Od listopada mieliśmy trochę problemów z naszą kochaną córeczką, dopiero teraz mamy nadzieję, że wszystko się wyprostowało. Jakby tego było mało, to ja również podupadłam na zdrowiu, ale myślę że niedługo ten gorszy okres minie.

 Mój mąż twierdzi, że schudłam, bo ten wózek taki lekki :) Waży jedynie 4 kg, a wcześniejszy (wypożyczony) „jedynie” 15 kg. Mam nadzieję, że już niedługo wrócę do pełni sił i wykorzystam wszystkie możliwości nowej wypasionej bryki.

           

Wszystkie zebrane pieniążki zostały przekazane na zakup mojej Panthery X, za co z głębi serca pragniemy z mężem jeszcze raz ogromnie podziękować. Przede wszystkim  imieniu swoim, a także Amelki którą już nie długo będę gonić. To jest dowód na to, że marzenia się spełniają. Mam wspaniałą córeczkę i wózek, o którym śniłam już od dawna. Czego chcieć więcej!

Zbiórka zweryfikowana przez Fundację Siepomaga
Wsparło 156 osób
5 388,50 zł (45,09%)