Zatrzymane życie! Pomóż Manueli odzyskać sprawność!

Manuela Luks

Zatrzymane życie! Pomóż Manueli odzyskać sprawność!

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0195602
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz
Cel zbiórki:

Leczenie i rehabilitacja, dojazdy

Organizator zbiórki: Fundacja Siepomaga
Manuela Luks, 51 lat
Czerwionka-Leszczyny, śląskie
Guz kanału kręgowego, niedowład kończyn dolnych
Rozpoczęcie: 29 Marca 2022
Zakończenie: 5 Października 2023

Opis zbiórki

Kobieta o wielkiej empatii i dobrym sercu! Aktywna każdego dnia, zawsze chętna do pomocy. Jest położną z zawodu i z powołania. Potrafiła odbierać telefon o każdej porze, by pomóc. Przyjęła w swoje ramiona setki dzieci, jednocześnie zawsze będąc pełną empatii dla ich matek.

Wszystko wywróciło się do góry nogami w marcu tego roku. Ból, drętwienie nóg i w końcu ich niedowład. Szereg badań i diagnoza – guz w klatce piersiowej, który natychmiast trzeba operować. Operacja się udała, Manuela przeżyła. Niestety uciśnięty i niedokrwiony zbyt długo rdzeń kręgowy spowodował paraliż nóg. Szok dla Manueli, szok dla bliskich...

Dzisiaj walczymy o jej sprawność, bo jest nadzieja na powrót do pełnej mobilności. Dwa tygodnie po operacji zaczęła ruszać palcami w stopach, próbuje siadać, nie poddaje się! Walczy i znając ją – nie odpuści!

Dzisiaj mamy szansę, by oddać Manueli całe dobro, którym ona obdarowywała nas. Wsparcie finansowe zapewni jej specjalistyczną rehabilitację i leczenie, które urasta nawet do 25 tysięcy złotych miesięcznie!

Bez pomocy zwyczajnie nie da rady... Ufamy, że dzięki tej zbiórce, Manuela doświadczy niemożliwego. Możemy dodać jej skrzydeł, jak wielokrotnie ona dodawała ich nam! 

Monika, siostra Manueli

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0195602
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz

Obserwuj ważne zbiórki