Maraton dla Staszka, pieniądze dla chorych dzieci

matak
organizator skarbonki

Szanowni Pomagacze,

     miło mi Was poinformawać, iż starując z numerem 695, ukończyłem XI poznański maraton. Dziękuję za wszelkie wsparcie i dobre słowa przed i podczas biegu - okazało się, że hasło "Biegnę dla Staszka"... jest rozpoznawalne, co mnie bardzo cieszy.
     Postanowiłem przedłużyć czas trwania zbiórki do 18 listopada, mając nadzieję, że skarbonka chorych na zespół Dandy-Walkera jeszcze się trochę napełni :)

Mateusz Nowak
__________________________________________________ ____________________ 

Drodzy Pomagacze,

     chcę Was wszystkich poinformawać, że stanę także - po raz pierwszy w życiu - na dystansie pełnego maratonu - w Poznaniu 10.10.2010r. o godzinie 10.10.
      Znów pobiegnę dla Staszka, w tej samej koszulce z napisem i logo fundacji, a cel zbiórki także pozostaje niezmienny - pomoc chorym cierpiącym na zespół Dandy-Walkera - nie bądźcie obojętni na ich zmagania!
      Niezmiennie proszę o wsparcie w każdej postaci...

Mateusz Nowak
__________________________________________________ _______________________________________


Udało się - półmaraton za mną. Cieszę się i dziękuję wszystkim, którzy mnie wpierali - komentarzami, mailami i wpłatami dla dzieci - mile widziane kolejne... :). Szczególne podziękowania dla uczestników biegu - za dobre słowa na trasie, pytania o Staszka oraz o Fundację "Podaj Dalej"

Mateusz Nowak

__________________________________________________ ______________________________________

Szanowni Państwo!

 
18 września 2010r. to 2. rocznica śmierci mojego synka Staszka. Dla niego pobiegłem swój pierwszy półmaraton w Poznaniu w marcu br. - dla niego stanę tego dnia na starcie drugiego  półmaratonu - 33. biegu Lechitów w Gnieźnie. Staś był niepełnosprawny - chorował na zespół Dandy-Walkera - chcąc pomóc innym dzieciom, u których stwierdzono tę rzadką chorobę centralnego układu nerwowego,  tworzę tę zbiórkę.

21 km … Za każdy przebiegnięty dla Staszka kilometr chciałbym zebrać 100 zł (21km x 100zł = 2100 zł) i przeznaczyć je na pomoc dzieciom chorym na zespół Dandy-Walkera, przekazując je Fundacji „Podaj Dalej”. Mam nadzieję, że przyłączycie się, okażecie otwarte serca i wesprzecie mój pomysł. Zapraszam także do kibicowania na trasie.
Znajomi, nieznajomi, biegacze, sportowcy i nie! Przyłączcie się!

Pozdrawiam
Mateusz Nowak
 

Wsparli

X zł

anonimowy trzymacz kciuków za powodzenie

Mateusz jesteś the beściak
200 zł

Dominika Bartek Bartkowiak

50 zł

Małgorzata Witkowska

Popieram i pozdrawiam !
50 zł

Anonim

Wspaniała sprawa. Trzymam kciuki za uzbieranie pełnej sumy. Życzę wytrwałości :)
50 zł

Wpłata anonimowa

21 zł

Hania Piasecka

Jestem z Wami.

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio do
101%
2 121 zł Wsparło 27 osób CEL: 2 100 ZŁ