Maraton w Londynie 24 kwietnia 2016

kulczyk82
organizator skarbonki

Witajcie,

W UK na porzadku dziennym sa zbiorki charytatywne organizowane przez osoby indywidualne biorace udzial w roznego rodzaju zawodach i akcjach. Mysle ze jest to swietna forma pomocy potrzebujacym dlatego postanowilem zorganizowac podobna zbiorke w Polsce. Przy okazji byc moze w jakims stopniu przyczynie sie do rozpowszechnienia podobnych akcji nad Wisla :)

Wyzwanie jakie sobie obralem za cel to tym razem maraton, czyli bieg na dystansie 42,195km. Ten odbedzie sie juz 24 kwietnia w Londynie. Bedzie to moj pierwszy tak dlugi i wymagajacy bieg, a w ramach dodatkowej motywacji i checi pomocy postanowilem poprosic Was o wsparcie mojej akcji poprzez wplaty pieniezne, chocby te symboliczne kilka zlotych.

Swa zbiorke chcialbym przeznaczyc dla Fundacji Matio, ktora miedzy innymi pomaga chorej na Mukowiscydoze corce mojej kuzynki.

Leczenie chorych polega na codziennych inhalacjach, drenazu oskrzeli, pluc i podawaniu specjalnego enzymu do posiłku. Takie czynnosci sa powtarzane kilkukrotnie w ciagu dnia, a w czasie infekcji nawet czesciej. Dzięki fundacji MATIO podopieczni objeci sa opieka i pomoca finansowa w niezbednym i drogim leczeniu. 

Obiecuje ze wszystkie osoby ktore wplacily jakiekolwiek srodki na ten zacny cel zostana poinformowane o wyniku biegu. Z gory wszystkim dziekuje i zapraszam do aktywnego udzialu w akcji :)

Pozdrawiam

Slawek

Wsparli

150 zł

Mike

83 zł

Clare x

Well Done Slavy!
55 zł

Noel

Well done mate
56 zł

Terry Parker

Well done mate
110 zł

Danny

Well done & respect!!!
115 zł

Krystian Kostrzak

Gratuluję Sławek dużo sam nie mam ale wspieram masz wielkie serce!!!

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio do fundacji:
Wsparło 30 osób
2 910 zł (58%)

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Ukryj tę wiadomość