W objęciach autyzmu... Marcelek znów prosi o Twoją pomoc!

Marcel Koniecpolski

W objęciach autyzmu... Marcelek znów prosi o Twoją pomoc!

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0166637
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz
Cel zbiórki:

Leczenie i rehabilitacja

Organizator zbiórki: Fundacja Siepomaga
Marcel Koniecpolski, 4 latka
Krotoszyn, wielkopolskie
Autyzm dziecięcy
Rozpoczęcie: 8 Sierpnia 2022
Zakończenie: 6 Stycznia 2024

Opis zbiórki

Znów wracamy z prośbą o wsparcie. Problemy naszego Marcelka pozostaną z nim do końca życia. Jego leczenie i ratowanie sprawności oraz samodzielnej przyszłości będzie trwało jeszcze wiele lat.

Potrzebne nam Twoje wsparcie...

Historia Marcela:

Przeraża nas to, że synka przeraża świat! Kolory i dźwięki, które nas zachwycają, w nim wywołują strach... Chcemy zrobić wszystko, by jego świat był dla niego lepszy... 

Marcel od urodzenia był obserwowany pod kątem wzmożonego napięcia mięśniowego. Po roku jednak wszystko zdawało się poprawiać, zaczął gaworzyć i lepiej funkcjonować. To trwało chwilę. 

W żłobku były już znacznie większe problemy – nie reagował na swoje imię, nie integrował z otoczeniem, aż trafił do psychiatry, która dała nam diagnozę. 

Marcelek do dziś nie utrzymuje pełnego kontaktu wzrokowego, nie reaguje na swoje imię, nie wypowiada żadnych słów – to wszystko zabrał mu autyzm... Walczymy o to, by nie zabrał już nic więcej, by synek poradził sobie kiedy nas zabraknie! Ale jest tak potwornie ciężko! 

Kiedy usłyszeliśmy diagnozę, poczuliśmy przedziwną mieszankę przerażenia i ulgi. Ulgi, że może, teraz kiedy wiemy, z czym przyszło nam walczyć, tę walkę wygramy... Proszę, pomóż nam!

Karolina i Dominik, rodzice

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0166637
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz

Obserwuj ważne zbiórki